Žaidimai

Žaidimas, kurį vaikas gali žaisti… vienas!

2019-07-02 — Goda Leo0

main

Žaidimai

Žaidimas, kurį vaikas gali žaisti… vienas!

2019-07-02 — Goda Leo0

Pamenu draugės pasakojimą, kaip nuėjusi į parduotuvę rinko dovaną draugų vaikui. Pardavėja siūlo ir tą, ir aną, rodos, daugybė įdomių žaislų, bet vienintelis jų trūkumas – jais žaisti vienam yra tiesiog neįdomu. Net ir populiarius konstruktorius lipdyti, lėlytes rengti daug smagiau yra dviese. Bet yra keletas išimčių ir noriu pasidalinti loginiu žaidimu, kurį gali vaikas žaisti vienas, o dėl patogaus formato – pasiimti jį į keliones.

„Kadabra” išleistas „Mindo” – tai nedidelėje magnetu užsegamoje kartoninėje dėžutėje patalpintas mini loginis žaidimas. Jį sudaro įvairios kortelės su skirtinguose fonuose esančiais šuniukais. Žaidime taip pat rasite 60 įvairaus sunkumo užduočių knygelę nuo visai pradinukiškų iki tokių, kur galvas teks pasukti ir suaugusiems. Užduotis yra nupasakota spalvomis, o jums ar vaikui reikia taip sudėlioti šuniukus, kad jie atitiktų užduoties sąlygas. Kitoje kortelės pusėje yra atsakymai.

 

Žaidimas skirtas vienam žaidėjui nuo 5 metų. Kaip jau ir minėjau, kortelių yra labai daug ir sunkumas yra labai skirtingas, todėl nėra limito iki kelių metų jis įdomus.

Viskas labai paprasta, bet turbūt tame paprastume ir žavesys – išsprendus vieną, norisi dar, ir dar, ir dar. Gliaudai, kaip sėmkes 🙂

Kaina 11,99 Eur, „Mindo” rasite http://hobbyshop.lt/vaiku-stalo-zaidimai/mindo

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.