KaunasRenginiai

Trys karaliai Kaune

2018-01-05 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Trys karaliai Kaune

2018-01-05 — Goda Leo0

Šį šeštadienį, sausio 6 d., Kauno tautinės kultūros centras ragina Kauno miestobendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius ir tradiciškai užbaigti Kalėdų švenčių laikotarpį.

13 valandą Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, nešini žibintais ir karališkomis dovanomis, keliaus nuo S.Daukanto gatvės Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę, kur 14:30 valandą prasidės teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietasuždainavo“.

 

Susirinkusius žiūrovus sveikins ir  linksmins folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Alda“, „Jotija“, „Piliarožė“, „Sodyba“, „Dailingė“, „Sodailio“. Trys Karaliai laimins ir iškilmingai paskelbs, kad prasidėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio metai, primins, kad jau baigiasi kalėdojimo laikas, metas vėl kibti į darbus.

Išskirtinę programą rodys šokio su ugnimi studija ,,Ugnies valdovai“: liepsnos

Saulės simboliai, kviesdami šviesą.

13 – 17 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija, kuomet galite čia arba nurodytame sąraše išmesti eglutes ir eglių šakas: http://www.kaunas.lt/2017/01/svarbi-informacija/kaune-pradedama- kalediniu-egluciu- surinkimo-akcija/

Ateikite linksmai pasibūti!

Informacija: www.ktkc.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.