RenginiaiVilnius

Spalio 2 d. (Domini) canes Vilniuje: orientacinis žaidimas istorijos ir šunų mylėtojams

2021-09-29 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Spalio 2 d. (Domini) canes Vilniuje: orientacinis žaidimas istorijos ir šunų mylėtojams

2021-09-29 — Goda Leo0

Bažntytinio paveldo muziejus kviečia turiningai praleisti laiką parodos „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ renginiuose. Per nuotolines paskaitas ir gyvus edukacinius užsiėmimus turėsite galimybę pažinti ordino istoriją ir palikimą, šv. Dominyką ir šv. Hiacintą, išgirsti su jais sietinas legendas ir vizijas bei atrasti šimtmečius besitęsiančią atminimo tradiciją, įamžintą auksakalystės, tapybos, grafikos, skulptūros ir tekstilės kūriniuose.

Spalio 2 d. 12 val. (Domini) canes Vilniuje: orientacinis žaidimas istorijos ir šunų mylėtojams

 

Pamokslininkų ordino nariai kitaip vadinami dominikonais (lot. k. Domini canes – Viešpaties šunys). Anot legendos, šv. Dominyko motina, pal. Joana Aza, būdama nėščia, susapnavo, kad pagimdo šunytį, kuris, nasruose nešdamas deglą, uždega visą pasaulį. Šis sapnas tapo ženklu apie gimsiantį nepaprastą pamokslininką. Orientacinio žaidimo metu keliaudami po miestą pažinsite ne tik su dominikonais, bet ir su šunimis sietinas istorines Vilniaus vietas. Pasiskirstę komandomis ir spręsdami užduotis, galėsite pademonstruoti savo išmanymą, žinias ir laimėti prizų!

  • Susitikimo vieta: Bažnytinio paveldo muziejus (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius)
  • Trukmė: 2–3 valandos
  • Kaina šeimai / vienai grupei 25 Eur (integruotas savaitę galiojantis bilietas į parodą)
  • Orientacinį žaidimą galima užsisakyti ir kitu Jums patogiu metu.

Paroda „Šv. Dominykas ir šv. Hiacintas Lietuvoje: aštuoni atminties šimtmečiai“ Bažnytinio paveldo muziejuje (Šv. Mykolo g. 9) veikia iki 2022 m. sausio 8 d.

Daugiau informacijos, registracija ir parodos renginių programa bpmuziejus.lt, tel. + 370 5 269 7800, el. p. laura@bpmuziejus.lt.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.