RenginiaiVilnius

Šį šeštadienį – pirmasis masinis žygis su vaikais Vilniuje

2021-10-05 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šį šeštadienį – pirmasis masinis žygis su vaikais Vilniuje

2021-10-05 — Goda Leo0

„TrenkTuras“ pristato pirmąjį masinį žygį Vilniaus mieste, skirtą žygiuoti su vaikais! Patirkite Bukčių mišką vaiko akimis ir kartu su jais. Dalyvauti gali nuo kūdikių iki paauglių, o į kompaniją jiems: tėvai, draugai ir artimieji. Skirtingos trasos, skirtingos užduotys ir patirtys!

Kartu rinkitės net iš trijų trasų: 4, 8 ir 12 km!

 

Rudens žygio kelionė prasidės nuo TrenkTuriuko laiško , kuris kvies mažuosius žygeivius į rudeninį nuotykį Bukčių miške! Pažinimo kelionę pradėsime nuo žaismingos mankštos, po kurios leisimės į patyrimines trasas , kuriose:

  • Tyrinėsime miško gelmes (4 ir 8 km trasos)
  • Orientuosimės iššūkių kelyje (12 km trasos)

Žygio kainos (į jas įeina: Startinis paketas, Užduočių žemėlapis, 2-4 poilsio ir pagalbos punktai, Vanduo ir arbata, Užkandžiai, Parvežimas nutraukus žygį, Daiktų saugojimas, Medalis, E-diplomas):

  • 4 km trasa – 4 Eur/asm
  • 8 km trasa – 4,5 Eur/asm
  • 12 km trasa – 5 Eur/asm

Gausios šeimos (kuriose auga 3 ir daugiau vaikų) ir socialiai remtinos šeimos (nepasiturinčios, neįgalų vaiką auginančios) gali pasinaudoti 50 % nuolaida dalyvio mokesčiui. Visi asmenys,  užsiregistravę su nuolaida, atsiimdami dalyvio paketą privalės pateikti dokumentą, patvirtinantį nuolaidos gavėjo statusą.

Renkantis maršrutus rekomenduojame atsižvelgti į vaiko amžių ir fizines galimybes. Žygyje su vaikais iki 16 m. užsiregistruoti ir kartu žygiuoti turi bent vienas suaugęs asmuo. Dalyvavimas tik su Galimybiu pasu.

Daugiau apie žygį: https://trenkturas.lt/rudens-zygis-21-vaikams/ Registruotis į žygį turi visi dalyvaujantys asmenys. Registracija: https://register.trenkturas.lt/eventregistration/event-41

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.