Blogas

Sienų apdaila vaikų kambaryje: ką geriausia pasirinkti?

2023-09-26 — Goda Leo0

main

Blogas

Sienų apdaila vaikų kambaryje: ką geriausia pasirinkti?

2023-09-26 — Goda Leo0

Vaikų kambario sienų apdaila yra svarbus aspektas, kuriant jaukią ir įdomią erdvę, kurioje vaikai gali augti, mokytis ir žaisti. Vaikų kambarys amžinai juo nebus, todėl planuojant vaikų kambario sienas, galite leisti savo kūrybingumui plėtotis, Juk vaikui paaugus dizainą greičiausiai vis tiek reikės pakeisti. Tokia pasirinkimo laisvė suteikia Jums galimybę išreikšti savo fantazijas, bei skatina mąstyti, kaip ši erdvė atrodys po keleto metų ir kurie iš interjero sprendimų išlaikys laiko ir mažojo gyventojo sukurtus išbandymus.

Plaunami dažnai

 

Kaip ir kituose kambariuose, pirmas į galvą ateinantis sprendimas, yra patys paprasčiausi dažai. Rinkitės šviesius ir šiltus atspalvius, kad sukurtumėte malonią atmosferą vaikų kambariui. Galite naudoti skirtingų spalvų akcentus arba netgi pasistengti nutapyti paveikslą ant sienos, kuris atspindės vaiko interesus, pvz., jūrą su delfinų ir žuvimis ar lėles. Čia verta turėti mintyje, kad vaikai dažnai mėgsta kreideles ar flomasterius išbandyti ant sienų, todėl rinkitės dažus, kuriuos, po tokių kūrybos proveržių, galėsite tiesiog nuplauti.

Vaikiški tapetai

Vaikų kambariui puikiai tinka įvairūs vaikiški tapetai su žavingais vaizdais, paveikslėliais iš pasakų, gyvūnų ar jų mėgstamų filmų herojų. Tokie tapetai gali padėti sukurti nuostabią atmosferą ir suteikti kambariui jaukumo, o jei pasirinksite subtilesnio dizaino, aukštos kokybės tapetus, tai jie puikiai tiks ne tik vaiko, bet ir paauglio kambario interjerui. Belieka pasirinkti aukštos kokybės tapetus ir džiaugtis nuostabiu vaikų kambario interjeru.

Sienų lipdukai

Sienų lipdukai yra lengvas būdas greitai pakeisti vaikų kambario interjerą. Galite pasirinkti įvairius lipdukus, kurie atspindi jūsų vaiko pomėgius arba svejones. Tai gali būti pasakų herojai, fosforinės žvaigždės (kurios ne tik dailiai atrodo dieną, bet ir šviečia tamsoje), gyvūnai ar net spalvotos raidės ir skaičiai, kurie padės mokytis. Tai ypač tinka tais atvejais, kai gyvenate nuomojamame bute arba planuojate kraustytis: tokio tipo interjero detalės yra ne tik lengvai instaliuojamos, bet ir taip pat lengvai pašalinamos ar pakeičiamos naujomis.

Kreidinės lentos dažai

Jei pastebėjote, kad mažasis atradėjas labiausiai mėgsta piešti ant sienų, ar tiesiog norite suteikti vaikams galimybę išreikšti savo kūrybingumą ir eksperimentuoti, galite vieną ar kelias sienas padengti specialiais juodais dažais, kurie bet kurią sieną pavers kažkuo panašiu į mokyklinę lentą. Šie dažai leis vaikams kreida piešti, rašyti ir kurti tiesiai ant sienos, o po to lengvai ištrinti ir pradėti iš naujo. Nors išdžiūvę šie dažai yra saugūs net ir vaiko kambaryje, reikia turėti mintyje, kad jų padengimas yra kiek sudėtingesnis nei paprastų dažų, tad pirmiausia verta išmėginti jų savybes ant dalies sienos.

Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, svarbu jog vaikų kambarys būtų saugus ir patogus tam, kad vaikas būtų patenkintas savo erdve ir joje praleistu laiku.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.