RenginiaiVilnius

Šeštadienį Vilniuje – knygos vaikams „Marmiai: burokėlių čempionatas“ pristatymas ir dirbtuvėlės

2022-11-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį Vilniuje – knygos vaikams „Marmiai: burokėlių čempionatas“ pristatymas ir dirbtuvėlės

2022-11-07 — Goda Leo0

Lapkričio 12 d., šeštadienį 12 valandą, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaitykla porai valandų virs Martvudo giria, kurioje gyvena ypatingos būtybės – marmiai. Šie nakties padarai yra gimę iš šešėlių, todėl tamsoje yra nepastebimi, bet visa kita jų pasaulyje, kaip ir žmonių gyvenime, – nuotykiai, džiaugsmas, įvairiausi jausmai, tikslo siekimas, nusivylimas ir tikra draugystė.

Šiame šeimoms skirtame renginyje marmių kūrėjai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis pristatys savo naujausią knygą „Marmiai. Burokėlių čempionatas“. „Marmiai“ – tai išskirtinė knygų serija vaikams apie jausmus ir pažinimą. Autoriai papasakos ir apie ankstesnes šios serijos knygeles „Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis“, „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“. Po pristatymo vyks kūrybinės dirbtuvėlės.

 

Už iliustracijas knygai „Marmiai. Olis ir dažų kibirėlis“ M. Pavilonis 2019 m. pelnė Glosteršyro universiteto (Jungtinė Karalystė) organizuojamų knygų iliustruotojų apdovanojimų prizą „The Cheltenham Illustration Awards“. O prestižinis grafinio dizaino leidinys „Lürzer’s Archive“ M. Pavilonį dvejus metus iš eilės išrinko į geriausių pasaulio iliustruotojų sąrašą.

Į renginį kviečiame tėvus, šeimas su 4–7 metų vaikais.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.