Teatras

Šeštadienį „Stalo teatras“ kviečia sudalyvauti dirbtuvėlėse

2022-09-14 — Goda Leo0

main

Teatras

Šeštadienį „Stalo teatras“ kviečia sudalyvauti dirbtuvėlėse

2022-09-14 — Goda Leo0

„Stalo teatras“ laukia  žiūrovų rugsėjo 17d. 17.00 val. Menų erdvėje VILEIŠIO 18 Vilnius,(P. Vileišio g. 18) , kur vyks objektų teatro kūrybinės dirbtuvės šeimai „Daiktai pasakoja“ ir pasakojimas „Apie vieną žmogų, Saulę, Mėnulį ir Vėją”.

Kūrėjai kviečia šeimas šeštadienio vakarą praleisti kūrybiškai: pasiklausyti pasakos iš J. Basanavičiaus tautosakos rinkinių ir pasigaminti po veikėją iš paprasčiausių servetėlių!

 

Norėdama reabilituoti pasakas, žadinti vaikų fantaziją, kūrybiškumą bei skleisti daugiau nei prieš 100 metų surinktą paveldą, Stalo teatro komanda ėmėsi iniciatyvos priminti vaikams, kaip smagiai ir įdomiai galima žaisti ir vaidinti namuose, pasitelkus paprasčiausius buityje naudojamus daiktus. Šį kartą – paprasčiausias stalo servetėles.

Aktorius Balys Ivanauskas paseks linksmą ir nė kiek šiuolaikiniams juokingiems apsakymams nusileidžiančią pasaką apie vieną žmogų, naiviai tikintį, jog tai, ką gali gamtos stichijos, gali ir žmogus. Juk šiuolaikiniams vaikams tai gali priminti apie žiūrėtų filmų, įvairių pasidalinimų, nuotykių soc .medijose įtaką jų gyvenimuose, kai realybė neatitinka tikrovės, kai fantazijos tiek užvaldo žmogų, jog tampa pavojinga sveikatai ir net gyvybei.

Po pasakos sekimo vyks kūrybinės lėlių gamybos dirbtuvės iš servetėlių. O parėjus namo galima bus susikviesti kiemo draugus ir pasekti jiems savo pasaką.

Šeimai ir vaikams nuo 4 m.
Režisierė, scenografė – Saulė Degutytė
Pasaką seka ir kūrybines dirbtuves veda – Balys Ivanauskas
Trukmė – 90 min.

Perkant 4 bilietus taikoma nuolaida!

Bilietus parduoda: https://kakava.lt/renginys/objektu-teatro-kurybines-dirbtuves-seimai-daiktai-pasakoja/3883/7303 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.