Teatras

Šeštadienį – spektaklis vaikams “Senelės pasaka”

2022-02-10 — Goda Leo0

main

Teatras

Šeštadienį – spektaklis vaikams “Senelės pasaka”

2022-02-10 — Goda Leo0

Teatras “Atviras ratas” šeštadienį, vasario 12 dieną 14 val. “Menų spaustuvėje” kviečia į muzikinis spektaklį – improvizaciją ne tik vaikams pagal Salomėjos Nėries eilėraštį “Senelės pasaka”.

„Apšerkšniję mūsų žiemos,
Balta balta, kur dairais,
Ilgas pasakas mažiemus…“

 

Nėries eilėraštis „Senelės pasaka“ daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Pirmasis „Atviro rato“ spektaklis vaikams sukurtas būtent šio eilėraščio pagrindu. Muzikinis spektaklis–improvizacija skirtas ir patiems mažiausiems žiūrovams, ir jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėtinas istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi…
Aktorių, vaikų ir jų tėvelių fantazijos dėka muzikinis spektaklis-improvizacija ne tik vaikams „Senelės pasaka“ tampa vartais į paslaptingą bei nuotaikingą pasakos pasaulį. Užkrečiančios dainelės bei įsimintina spektaklio režisieriaus Aido Giniočio melodija, parašyta eilėraščiui „Senelės pasaka“, tikrai neleis niekam sėdėti ramiai sudėjus rankų… Tai spektaklis ne tik žiūrėjimui, bet aktyviam dalyvavimui… „Senelės pasaka“ kviečia visus nebijoti kurti bei žaisti kartu.

2007 m. spektaklio kūrybinė grupė pelnė Nacionalinį teatro apdovanojimą – „Auksinį scenos kryžių“ už geriausią metų spektaklį vaikams.

  • Scenovaizdžio autorius – Aidas Giniotis
  • Kostiumų dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė
  • Kūrybinė grupė: Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Vytautas Leistrumas, Justas Tertelis
  • Atnaujinto spektaklio kūrybinė grupė: Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Jonas Šarkus, Justas Tertelis

BILIETAI: https://www.tiketa.lt/LT/muzikinis_spektaklis_vaikamsseneles_pasaka___rez__a__giniotis_1092

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.