RenginiaiVilnius

Šeštadienį M.Mažvydo bibliotekoje VIlniuje – pasakiškos kelionės su K.Savickyte

2020-10-06 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį M.Mažvydo bibliotekoje VIlniuje – pasakiškos kelionės su K.Savickyte

2020-10-06 — Goda Leo0

 

Aktorė, ankstyvojo ugdymo studijos įkūrėja Kristina Savickytė kviečia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mažuosius lankytojus bei jų tėvelius kartu su tęstiniu projektu „Pasakiškos kelionės“ keliauti ir pažinti skirtingas šalis. Antroji renginio dalis “Estija” jau šį šeštadienį, spalio 10 d. 11 val.

 

Autorinė K. Savickytės interaktyvių pasirodymų programa „Pasakiškos kelionės“ – tai kelionės į skirtingas šalis, tautas, žemynus per pasakas, folklorą, tradicijas, įdomius faktus. Keliaudami dalyviai ne tik pažins kitas šalis, bet ir atras, kad visi mes – vieno didelio pasaulio žmonės. Juk kai nebegalime laisvai keliauti kaip anksčiau, labai svarbu prisiminti, kad tai daryti galime ir padedami vaizduotės, istorijų. Kelionės, tikros ar įsivaizduojamos, plečia vaikų akiratį, ugdo kritinį mąstymą, žadina smalsumą, norą pažinti ir save, savo papročius, kultūrą, gerbti mūsų skirtingumą, ir kartu ieškoti bendrystės. Vaikai per skirtingų tautų folkloro temas bus kviečiami susimąstyti apie tai, kas universalu ir bendražmogiška.

Į renginius būtina registruotis:

Taip pat į „Pasakiškas keliones“ rugsėjo bei spalio ketvirtadieniais (rugsėjo 24 d., spalio 8 ir 22 d.), kviečiame registruotis ir darželių grupes bei pradinių klasių moksleivius. Daugiau informacijos ir registracija.

Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.