RenginiaiVilnius

Sekmadienį „Skalvijos“ kino teatre – filmas ir pažintis su ornitologu

2023-04-11 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Sekmadienį „Skalvijos“ kino teatre – filmas ir pažintis su ornitologu

2023-04-11 — Goda Leo0

Skalvijos kino teatras kviečia į filmo visai šeimai „Ąžuolo širdis“ peržiūrą ir po seanso vyksiančią trumpą ornitologo Gedimino Petkaus paskaitą balandžio 16 d. 12 val. „Skalvijos“ kino centre.

Dokumentinio filmo pagrindiniam herojui ąžuolui „tik“ 210 metų, tačiau jis jau pakankamai suaugęs, kad taptų namais ar bent jau laikinu prieglobsčiu daugybei miško gyventojų – nuo voverių iki pelių, nuo šernų iki erelių, nuo skruzdėlių iki gyvačių. Apie ąžuolą susiformavusi ekosistema yra viena didžiausių ir sudėtingiausių socialinių struktūrų pasaulyje. Kaimynystės džiaugsmai ir rūpesčiai, koegzistavimas ir kompromisai, solidarumas, išgyvenimas ir prieglobstis – visa tai ir daug daugiau nuostabiai nufilmuotoje odėje gamtai ir joje verdančiam gyvenimui.

 

Lietuvos ornitologų draugijos ornitologas ir „Pažinkime paukščius drauge” edukacijų kūrėjas. Per daugiau nei 10 metų G. Petkus aplankė daugiau nei 500 ugdymo įstaigų Lietuvoje, aktyviai dalyvauja ugdymo procesuose: kuria metodikas, edukacines priemones, dalyvauja gamtamokslinio ugdymo konferencijose.

Bilietai: https://bit.ly/ 3M4vcwL

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.