Kiti miestaiRenginiai

Sekmadienį Radviliškio rajone Pakiršinio dvare – Šaltibarščių diena

2021-07-27 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Sekmadienį Radviliškio rajone Pakiršinio dvare – Šaltibarščių diena

2021-07-27 — Goda Leo0

Opa, kai jau galvojau, kad šį savaitgalį visai nieko įdomaus nenusimato, gaunu rožinį laišką su tokiu nerealiu kvietimu!

Sekmadienį Pakiršinio dvare (Radviliškio rajonas) vyks II-asis ,,Šaltibarščių gaminimo čempionatas“, kurio tikslas – sukurti naują, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjantį, renginį, skatinant ekologiją bei atsakingą, tvarų gamtos išteklių naudojimą: atrasti, pažinti Lietuvos kulinarinio paveldo skirtumus ir panašumus Lietuvos regionuose.

 

Kviečiamos 3-7 žmonių komandos iš visos Lietuvos varžytis ir pagaminti pačius pačiausius šaltibarščius!!! Čempionato dalyviai teikia paraišką organizatoriams pagal pateiktą formą ČIA iki 2021 m. liepos 30 dienos 17 val. Paraiška teikiama el. paštu: saltibarsciaipakirsinio@gmail.com

Komanda turi turėti savo puodą, ne mažesnį nei 10 litrų talpos (kuo didesnis, tuo daugiau publikos simpatijų teks jūsų komandai), savo šaltibarščių produktus, prieskonius ir kitus, tik jums vieniems žinomus, priedus. Nepamirškite šaltibarščių recepto, kad per klaidą neišvirtumėte makaronų ar kopūstų sriubos. Virtomis bulvėmis ir vienkartiniais indais šaltibarščiams patiekti žiūrovams ir komisijos nariams pasirūpins organizatoriai.

O geriausia dalis, kad komisijai įvertinus šaltibarščius ir išrinkus nugalėtojus, žiūrovai galės irgi pasimėgauti šia lietuviška šaltsriube.

Į visus Jūsų klausimus atsakys Šaltibarščių gaminimo čempionato vyr. šefas, renginio organizatorius Paulius Kablys mob. 8 645 50 717 ir jo gaspadinė Elžbieta Karaliūtė 8 612 82 754.

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.