KaunasRenginiaiTeatras

Sekmadienį – Kauno lėlių teatro šventė

2020-08-24 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiaiTeatras

Sekmadienį – Kauno lėlių teatro šventė

2020-08-24 — Goda Leo0

Po kelerių metų pertraukos, Kauno valstybinis lėlių teatras kviečia savo gerbėjus į nuotaikingas vasaros palydėtuves ir tradicija tapusią naujojo sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį!“, sulaukiančią gausaus būrio ištikimų gerbėjų ir jų gretas kasmet papildančių mažųjų šventės lankytojų.

Rugpjūčio 30 d., sekmadienį,  12 val. kauniečiai ir miesto svečiai laukiami dvidešimt antrą kartą rengiamoje šventėje, kur  lyg burtų lazdelei mostelėjus,  teatro kiemelis ir Laisvės alėjos atkarpėlė  kelioms valandoms pavirs margaspalve Stebuklų šalimi. Tarp teatrinių dekoracijų jaukiai įsitaisiusios mylimiausių spektaklių  lėlės ir spalvingi pasakų personažai kvies pasišnekučiuoti ir drauge nusifotografuoti.

 

Šventės metu  teatro prieigose iškilmingai atidengsime Marionetės skulptūrą, taip pat kviesime į kūrybines mūsų partnerių „Aromama“ ir „Stiklo namai“dirbtuvėles.

Po šventinės fotosesijos, 13.30 val. žiūrovų lauks  „šviežiausias“ repertuarinis spektaklis „M♥Š“,  pasakojantis vienišos mergaitės ir gatvėje atsidūrusio nulėpausio šunelio istoriją.

Jeigu netikėtai sugalvotų prapliupti lietus, renginys persikels į teatro vidų.

Maloniai prašome šventės dalyvių bei spektaklio žiūrovų „pasipuošti“ apsauginėmis veido kaukėmis.

Daugiau informacijos: www.kaunoleles.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.