RenginiaiVilnius

Sekmadienį Bernardinų sode – tapybos piknikas vaikams

2022-05-31 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Sekmadienį Bernardinų sode – tapybos piknikas vaikams

2022-05-31 — Goda Leo0

Dining on the blanket kartu su Tapybos studija organizuoja tapybos pikniką vaikams ir jų tėveliams! Pirmąjį vasaros sekmadienį kviečiame praleisti kūrybiškai – mėgaujantis savo vaikų draugija ir piknikaujant be jokių rūpesčių!

Tapytojai ant drobės išbandys naują tapybos techniką, kurios metu tapoma mažais vienodais taškeliais ar potėpiais. Tapysime žydinčius medžius, žydrą dangų ir saulės šviesą. Tepsime grynomis spalvomis, kurios tarpusavyje taškelių pagalba maišysis ir atsiras nauji atspalviai. Naudosime specialius taškavimo įrankius, kempinėles, teptukus!

 

Renginio kaina – 39 Eur. šeimai.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija: https://diningontheblanket.lt/piknikas/tapybos-piknikas/

Taip pat, Dining on the blanket parengė specialius pikniko užkandžių krepšelius, kuriuose rasite šviežiai keptus kepinius bei tik ką nuskintas uogas! Tapytojo pikniko krepšelio pristatymą galite užsisakyti atliekant mokėjimą už dalyvavimą dirbtuvėse arba įsigyti atskirai: https://diningontheblanket.lt/piknik…/kurybines-dirbtuves/

  • Renginio data: birželio 5 d., 10:00 val.
  • Renginio trukmė – 1,5 valandos.
  • Renginio vieta – Bernardinų sodas (einant takeliu šalia upės, netoli žaidimų aikštelės pastebėsite išdekoruotą erdvę).
  • Vaikų amžius – rekomenduojama nuo 5 metų.
  • O jeigu lis? Jeigu lis, renginį perkelsime kitu laiku!

Apie Tapybos studiją:

Tapybos studija veikia nuo 2018 metų, esame profesionali ir šiuolaikiška tapybos studija skirta vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Pamokos yra suskirstytos pagal amžiaus grupes, kad tinkamai ugdyti vaikų ir suaugusių gebėjimus. Orientuojamės į žmogaus asmenybę ir individualumą, siekiame, kad mūsų studijoje kiekvienas kūrėjas jaustųsi drąsiai ir jaukiai, galėtų atskleisti savo kūrybines jėgas. Mums rūpi ugdyti žmogų, kuris gali tobulėti ir išreikšti save tapybos metu.
https://www.tapybos-studija.lt/

Apie Dining on the blanket:

Dining on the blanket – tai nauja iškylos patirtis, pasirūpinanti, kad šiuolaikiniam miesto gyventojui nebereikėtų sukti galvos dėl pačio pikniko ir jis taptų spontanišku sprendimu. Pristatome piknikų dėžutes su kruopščiai atrinktais maisto produktais bei inventoriumi, reikalingu puikiam piknikui! https://www.diningontheblanket.lt/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.