KaunasRenginiai

Savaitgalį Kaune – būrelių mugė

2020-09-07 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Savaitgalį Kaune – būrelių mugė

2020-09-07 — Goda Leo0

Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“ tradiciškai ruošiasi mokslo metams ir rugsėjo 12-13 d. atkeliauja į Kauną siūlydama daugiausia veiklų, skirtų Jūsų vaikų ir paauglių kryptingui užimtumui!

Tam, kad palengvintume paieškas ir vaikui paprasčiau būtų atsirinkti kas jam patinka, o tėvai gautų koncentruotą informaciją vienoje vietoje – visus tėvelius su savo mažaisiais genijais kviečiame į būrelių ir užimtumo mugę “Z vaikai”.

Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaidimus, “protingas” knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.

Z vaikai – unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei, todėl visa širdimi Jūsų laukiame prisijungiant prie šio gražaus renginio!

  • Data ir laikas: Rugsėjo 12 ir 13 d. 10 – 18 val.
  • Vieta: PPC Akropolis, 3 aukštas, renginių aikštė.
  • Lankytojams renginys – NEMOKAMAS!
  • Dalyvių registracija ir visos sąlygos: info@zvaikai.lt
  • Renginio organizatorius: MK Events
  • Plačiau: https://www.facebook.com/events/249527282947552/

Informuojame, jog renginio viešinimo tikslu šio renginio lankytojai gali būti fotografuojami bei filmuojami. Detalesnę informaciją apie vaizdo duomenų tvarkymą rasite PPC Akropolis interneto svetainėje: https://www.akropolis.lt/lt/privatumo-politika?cid=3

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.