RenginiaiVilnius

Rugsėjo 13 d. Vilniuje – Teatralizuotas koncertas vaikams

2020-09-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Rugsėjo 13 d. Vilniuje – Teatralizuotas koncertas vaikams

2020-09-07 — Goda Leo0

Rugsėjo 13 d. 12 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius) teatralizuotas koncertas vaikams „Pasakiška muzika“ – tai nuotaikinga pasaka, kurią seksime drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru!

Tam, kad ši muzikinė kelionė po pasakų šalį būtų lengva ir smagi, su mažaisiais klausytojais bendraus Aistė Lasytė – dainininkė, aktorė ir šmaikščiosios grupės „Liūdni slibinai“ narė.

 

Aistė Lasytė – daugelio muzikinių ir teatro projektų dalyvė, konkurso „Auksinis balsas“ nugalėtoja, bendradarbiaujanti su kompozitoriais Zita Bružaite, Roku Radzevičiumi, Laimiu Vilkončiumi ir kitais.  2018 m. Aistė Lasytė atliko pagrindinį vaidmenį Laimio Vilkončiaus miuzikle vaikams „Benediktas ir žirafa“.

Koncerte skambės orkestro muzika, kuri patiks visai šeimai, todėl nereikės rūpintis, kad vaikai sėdėtų ramiai – čia mažieji turės galimybę laisvai išreikšti savo emocijas! Visi žiūrovai bus įtraukti į veiksmą: kiekvienas galės dalyvauti įvykių sukūryje ir tapti pasakos herojumi. Kartu diriguosime orkestrui, kuris muzikaliai iliustruos pasakų personažus, jų nuotaikas ir improvizuos netikėtose situacijose.

Prisijunkite į nuostabią kelionę po pasakų šalį kartu su Šv. Krisforo kameriniu orkestru!

Atlikėjai

  • Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
  • Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas
  • Aktorė AISTĖ LASYTĖ

Bilietai čia https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kristoforo-orkestras-pasakiska-muzika-309413/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.