KaunasRenginiai

Rugsėjo 1-ą į šventę kviečia Lietuvos švietimo istorijos muziejus Kaune

2021-08-31 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Rugsėjo 1-ą į šventę kviečia Lietuvos švietimo istorijos muziejus Kaune

2021-08-31 — Goda Leo0

Šiemet Mokslo ir žinių dieną muziejus kviečia švęsti ypatingai! Tądien nebus ilgų sveikinimo kalbų, ar sudėtingų matematikos užduočių. Bus daug veiksmo, žaidimų, pramogų ir muzikos.

Renginys skirtas 1 – 12 klasių mokiniams ir jų tėveliams. Atvykite į Lietuvos švietimo istorijos muziejų Vytauto pr. 52 Kaune, nes bus ką veikti visiems!

 

Programoje:

Vaikų estrados studijos „TU ir AŠ“ pasirodymas

Nuo 13 val. treniruotė su Kauno Dziudo klubo profesionalais ir olimpiete Sandra Jablosnkyte

Nuo 12 val. mažuosius šventės dalyvius pasitiks policijos atstovai ir jų bičiulis šuo Amsis

Kauno krašto Skautų bendruomenės veiklų pristatymas

Burbulų šou

Šventės kulminacija: vaikų norų patikėjimas, muziejaus kiemelyje gyvuojančiam, legendomis apipintam ir svajones pildančiam „JULIJOS MEDŽIUI“

Vyresnius mokinius ir visus tėvelius kviesime įveikti kietą muziejaus riešutėlį – „MUZIEJORIENTACIONĄ“. KLASĖJE išbandyti dailyraščio meną. Ir tai dar ne viskas, ką jums paruošėme.

Pasimatome rugsėjo 1 d., nuo 10 iki 15 val., Lietuvos švietimo istorijos muziejuje ir jo kiemelyje. Visos veiklos kieme mokiniams ir svečiams yra nemokamos. Svečiams muziejaus lankymo bilietas tik 2 EUR. Kad renginio dalyviams nepritrūktų jėgų, pasistiprinti užkandžiais ir gėrimais pakvies muziejaus kiemelyje veikiantis restoranas ant ratų. Šventės prisiminimus padės išsaugoti suvenyrai, kurių bus galima įsigyti muziejaus krautuvėlėje.

Daugiau informacijos 8 650 41 018, arba www.lsim.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.