Lankytinos vietosUžsienyje

Pramoga Londone vaikams ir suvaikėjusiems tėvams

2017-05-23 — Goda Leo1

main

Lankytinos vietosUžsienyje

Pramoga Londone vaikams ir suvaikėjusiems tėvams

2017-05-23 — Goda Leo1

Londonas mano keliuose yra pasitaikęs, bet pakankamai nedaug. Jis tikrai nerealus miestas šeimoms, nes turi belekiek įdomiausių muziejų, kurie yra NEMOKAMI, turi didžiulį zoologijos sodą ir gausybę kitų pramogų, bet šįkart noriu aprašyti vieną, kuri labiau skirta tėvams, kurie nori prisiminti vaikystę.

IMG_2642

 

Naršydama, ką nuveikti įdomesnio Didžiosios Britanijos sostinėje užtikau aukščiausia jų šalyje bokštą „Arcelor Mittel Orbit“, kuris buvo pastatytas 2012-ųjų Olimpinių žaidynių proga šalia Olimpinio stadione. Tik vėliau sužinojau, kad Stratford rajoną, kuriame viskas įsikūrę, labai mėgsta emigrantai iš Lietuvos.

IMG_2646

Žinoma, į šį bokštą kelia greitas liftas, o nuo jo viršaus atsiveria visas Londonas. Bet net ne tai yra įdomiausia – mane sugundė tai, jog nuo jo yra įrengta ILGIAUSIA pasaulyje čiuožynė. 80 cm pločio vamzdis apsiraizgęs zigzagais nuo viršaus leidžiasi iki pat apačios. Drąsuolių laukia net dvylika posūkių ir išvis 178 metrų ekstremalumo išbandymas.

Daily Express nuotrauka
Daily Express nuotrauka

Geriausia šiai pramogai iš anksto registruotis, nors sekmadienį nebuvo didelių eilių ir šiaip. Visa tai galite padaryti: http://arcelormittalorbit.com/. Apsilankymo bokšte ir nusileidimo kaina -16,5 poundų. Leistis gali aukštesni nei 1,3 metro ir vyresni nei 8 metų vaikai.

Kol mes drebinom kinkas (tikrai tikrai buvo labai labai baisu), šalia stovėję devynmečiai nerodo jokių nerimo ženklų.

IMG_2656 IMG_2655

Šiek tiek apramina tai, jog nusileidimas tikrai labai saugus – tave įdeda į tokį pusmaišį. Kojos būna lyg kokone, į rankas įduoda virvelę prisilaikymui, liepia nuleisti pečius, šiek tiek pakelti galvą ir palinki sėkmės. Vietomis čiuožynė yra permatoma, vietomis – aklinai tamsi. Vienur leidimosi kampas dar pakenčiamas, kitur atrodo, jog krenti į bedugnę, bet tai neabejotinai vienas smagiausių potyrių gyvenime.

IMG_2653

 

Vienas komentaras

  • Jolita

    2017-06-07 22:51

    Praktiškai vien dėl to reikia į Londoną palėkt

    Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.