RenginiaiVilnius

Penktadienį vėl stokime į Baltijos kelią Vilniuje!

2019-08-20 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Penktadienį vėl stokime į Baltijos kelią Vilniuje!

2019-08-20 — Goda Leo0

Lygiai prieš 30 metų Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai susikibo rankomis į vieną žmonių grandinę, tam kad pasmerktų prieš 80 metų tą pačią dieną pasirašytą Ribentropo – Molotovo paktą, kuris nulėmė Antrojo Pasaulinio karo pradžią ir Baltijos valstybių okupaciją. Jaunoji karta šio įvykio nėra mačiusi ir jame dalyvavusi, tačiau gerbia savo tėvų, senelių palikimą ir istorinę atmintį, kurią puoselėja rengdami šio svarbaus istorinio įvykio paminėjimą. Šis minėjimas apjungs tuos, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos Kelyje ir tuos, kurie tada dar nebuvo gimę, nes Baltijos Kelias – Tai Mes!

Tapk šio prasmingo istorinio įvykio minėjimo dalimi ir tu!

Rugpjūčio 23 d., 18:00 vyks žmonių susikabinimas nuo Gedimino bokšto Vilniuje. Kviečiame pradėti rinktis 17:30 į jums priskirtas grandinės vietas, jeigu registravotės. Pavieniai asmenys gali ateiti stoti į bet kurią grandinės vietą (pavieniams asmenims ir grupės kurios turi mažiau nei 5 asmenis, registruotis nereikia).

REGISTRACIJA ČIA (ypač didesnėms žmonių grupėms – mokykloms, klubams, organizacijoms, seniūnijoms, grupėms didesnėms nei 5 asmenys ir t.t.) :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9-dWqvZUKVvOYbPd-5W6PH1np3sfsyW7uIZitbRc_ZPlfTA/viewform?usp=sf_link

9:00 startuos automobilių žygis Baltijos Kelias 30 iš Vilniaus į Taliną, organizuojamas Jeep Club Lithuania.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.