Blogas

Pažintis: „Labaiteatras“

2016-03-17 — Goda Leo0

main

Blogas

Pažintis: „Labaiteatras“

2016-03-17 — Goda Leo0

Žinot, gali apsipirkti prekybos centre, kur yra visko visiems, bet gali apsilankyti jaukioje krautuvėlėje, kur iš po prekystalio ištrauks kažką, skirtą būtent tau, nes tave pažįsta, myli, vertina. Va taip ir su teatru 🙂 Todėl kviečiu į pažintį su labai dideliu noru, originalumu ir pačio geriausio rezultato ieškojimais 🙂

„Labaiteatras“ – tai teatras, gimęs vieną 2014 m. saulėtą rudens dieną iš labai didelio noro, kad savos idėjos, savi kūrybiniai sumanymai turėtų savus namus. Teatro įkūrėjai – režisierė ir aktorė Agnė Sunklodaitė bei kompozitorius Deividas Gnedinas. Kuriančiųjų ratas – platus ir atviras, todėl čia kuriama visai šeimai – nuo pačių jauniausių iki vyriausių jos narių.

 

Isaiah Urken IsS 05

„Mes teigiame ir išpažįstame teatrą visose jo apsireiškimo formose. Laukiame jūsų, randame jus ne tik tradicinėse teatro erdvėse, bet ir gatvėse ir bibliotekose, dvaruose ir palėpėse, nes… Mums su jumis – Labai!“, – sako A. Sunklodaitė.

A.Sunklodaitė teatro mylėtojams turėtų būti pažįstama, kaip režisierė sukūrusi ne vieną tiek vaikų, tiek jų tėvelių pamėgtą spektaklį įvairiuose Lietuvos ir net kitų šalių teatruose. Neretai ji ir pati vaidina savo kurtuose spektakliuose, o patiems mylimiausiems personažams Agnė ir savo balsą paskolina, garsindama pasakas. Ar žinojote, kad švedų rašytojų Jujjos ir Tomo Wieslanderių sukurtos Mamulės MŪ geriausia draugė Varna, lietuvių kalba šneka būtent šios režisierės ir aktorės balsu?

Isaiah Urken IsS 10

Aktorė sukūrusi ir daug kitų personažų, o juos išvysti galima jau antrą gimtadienį rudenį švęsiančio „Labaiteatro“  spektakliuose. Pastarieji sukurti taip, kad žiūrovai galėtų patys tapti veiksmo dalimi. Spektakliai „Interviu su šlykštukais“, „Aplink pasaulį“ ir „Aplink pasaulį 2“, „Gintaro šalies paslaptys“ ir kiti neleidžia žiūrovams būti tik stebėtojais. „Interaktyvių spektaklių pagalba yra lavinama mažųjų fantazija, o mums irgi įdomu nuolat vaidinti scenoje su naujais partneriais“, – sako A. Sunklodaitė.

Vilniuje gimęs ir po truputį augantis teatras išsiskiria dar ir tuo, kad nuolat keliauja. Jų keliai jau buvo nusidriekę į tolimiausius Lietuvos kampelius, spektaklius jau pamatė Italijos, Norvegijos, Švedijos, Vokietijos, Anglijos bei kitų šalių gyventojai. „Mes nuolat keliaujame, todėl sutinkame labai skirtingus vaikus, jų tėvus ar mokytojus. Kiekvienas miestas turi savo spalvą, todėl spektakliai nuolat pasipildo naujomis emocijomis“, – pasakoja A. Sunklodaitė.

Tad kai norėsite spektaklio darželio šventėje, nedidelėje scenoje ar renginyje – galite juos pasikviesti! O įprastai juos galima sutikti Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniaus senamiestyje.

 Visa tiesa apie „Labaiteatrą“ surašyta puslapyje www.labaiteatras.lt, daugiau informacijos ieškokite ir jų „Facebook“ paskyroje.

AP 2 10 isaiah

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.