Kiti miestaiRenginiai

Pakruojo dvare šią žiemą vyksta didžiausias kalėdinis festivalis „Stebuklų šalyje“ 

2021-12-03 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Pakruojo dvare šią žiemą vyksta didžiausias kalėdinis festivalis „Stebuklų šalyje“ 

2021-12-03 — Goda Leo0

Lapkričio paskutinįjį savaitgalį sužibo ne tik daugelis Lietuvos kalėdinių eglučių, tačiau ir ryškiausias bei didžiausias kalėdinis festivalis Lietuvoje – IV-asis šviesos žibintų festivalis „Stebuklų šalyje“. 

Šio, Pakruojo dvare vykstančio, žiemos festivalio įkvėpimas – Luiso Kerolio pasakos „Alisa stebuklų šalyje“ pasaulis su šimtais šviesos skulptūrų, iliuzijomis, magiškais personažais, kurie perkelia į kitą realybę, sukurtą šviesos ir garso technologijomis, kurios ne sykį leis suabejoti kas yra tikra, o kas tik iliuzija. Festivalis stebina ne tik šviesos efektais, tačiau ir visoje teritorijoje skambančia išskirtine muzika, kurią specialiai festivaliui sukūrė elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leon Somov. Šventinę nuotaiką renginyje visai šeimai taip pat kursto spalvingi personažai, kalėdinė mugė, atrakcionų parkas ir dvariško gyvenimo potyriai. 

 

Didžiausias žiemos festivalis Pakruojo dvare vyksta penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais iki sausio 16 dienos. 

Pakruojo dvaras – ne tik didžiausia Lietuvoje išlikusi dvaro sodyba, tačiau ir viena iš 18 patraukliausių kultūrinio turizmo vietovių Europoje bei ne sykį pripažintas kaip „Metų turizmo objektas“ Lietuvoje, kur atkuriamas XIX a. pab. – XX a. pr. dvaro gyvenimas.

Daugiau informacijos: https://events.pakruojo-dvaras.lt/stebuklusalyje

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.