Kiti miestaiRenginiai

Kalėdos Druskininkuose: renginių gidas

2021-12-02 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Kalėdos Druskininkuose: renginių gidas

2021-12-02 — Goda Leo0

Druskininkai kviečia “Išpakuoti Kalėdas” ir žada daugybę šventinių staigmenų. Iš tiesų, šiemet kurortas rimtai pasiruošė šventėms ir sugalvojo įvairių pramogų bei atrakcijų, kad čia likti norėtųsi ilgiau. O mes dalijamės renginių sąrašu, ką smagaus galima nuveikti:

Gruodžio 3-ąją bus išpakuota pirmoji Druskininkų dovana: įsižiebs daugiau kaip 20 metrų aukščio stulbinanti karūnuota didžioji miesto eglė.

 

Pramogų aikštėje  (Vilniaus al. 24) nuo eglės įžiebimo iki sausio 3 dienos įsikurs tikras kalėdinis miestelis su karšta kakava, dovanomis, užkandžiais ir skambančia muzika.

Kiekvieną gruodžio šeštadienį 13–15 val. vyks fotosesija su gyvais žaislais MUST HAVE. 15–18 val. Senelio Kalėdos rezidencija: pokalbiai ir žaidimai su Seneliu Kalėda,  Kalėdų dirbtuvėlės: nusilipdyk molinę figūrėlę, pasigamink įsisegamą ženkliuką. O lauks 18 val. Kalėdų kino teatras: Kalėdų Nykštuko vakaro istorija, animaciniai filmukai, vaizdo koncertai.

Kiekviena gruodžio sekmadienį 13–16 val. Senelio Kalėdos rezidencija: pokalbiai ir žaidimai su Seneliu Kalėda,  Kalėdų dirbtuvėlės: nusilipdyk molinę figūrėlę, pasigamink įsisegamą ženkliuką. 16–18 val. Fotosesija su gyvais žaislais MUST HAVE. Ateik, surask ir fotografuokis! 18 val. Kalėdų kino teatras: Kalėdų Nykštuko vakaro istorija, animaciniai filmukai, vaizdo koncertai

Penktadieniais nuo gruodžio 10 dienos Senelio Kalėdos rezidencija veiks 15–18 val., o prasidės 18 val. Kalėdų kino teatras: Kalėdų Nykštuko vakaro istorija, animaciniai filmukai, vaizdo koncertai.

Visą gruodį Gydyklų parke, aplink Druskininkų muzikinį fontaną naujomis spalvomis ir nežabota fantazija suspindės 65 originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių parkas.

Taip pat didžiosios Kalėdų dirbtuvėlės šįmet įsikurs Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“. Čia vyks gausybė edukacinių užsiėmimų ir vaikams, ir suaugusiems. Profesionalūs dailininkai ir amatininkai mokys pasigaminti kalėdinius papuošimus iš molio, sukurti grafikos paveikslėlį ar dekupažo technika dekoruoti pasirinktą daiktą, pasigaminti žaisliukų eglutei iš pačių ištapyto šilko ar kitų medžiagų ir dar daug įdomių dalykų.

Nauja lankytina erdvė įsikurs aikštėje prie Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios. Čia šįmet įsikurs kalėdiniai prekybiniai nameliai bei tradicinė prakartėlė su gyvomis avelėmis, kurią įprasmins liturginiai papročiai ir simboliai.

Į Druskininkus vėl sugrįžta Kalėdinės orientacinės Druskininkuose, žadančios gerą nuotaiką ir daug smagių potyrių.

Organizatoriai teigia, kad neišpakuotų staigmenų – dar ne viena, todėl sekite Druskininkų kalėdinių renginių programą: https://kaledoskurorte.lt/programa/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.