Knygos

Nusibodo grojančios knygutės? Rinkitės su šiuolaikine muzika!

2019-11-18 — Goda Leo0

main

Knygos

Nusibodo grojančios knygutės? Rinkitės su šiuolaikine muzika!

2019-11-18 — Goda Leo0

„Pyp pyp”, „Kva kva” – skambančios knygutės dažniausiai būna mėgstamiausios todlerių, kurie jau moka patys paspausti ir net pakartoja ką išgirdę. Bet suprantu kiekvieną tėvą, kuris lupa iš tokių elementus, nes tie cypcėjimai ir kvaksėjimai veda iš proto. Todėl labai apsidžiaugiau išbandžiusi naują „Baltos lankos” leidyklos išleistą knygą „Pakas. Tegyvuoja rokas!”, nes joje skamba gera muzika!

Knygos siužetas paprastas: muzikos gerbėjas šuniukas Pakas keliauja į Londoną, nes nori įrašyti pirmąjį savo albumą. Pakeliui sutinka daugybę muzikos gerbėjų su kuriais gali išbandyti įvairiausius instrumentus ir muzikos stilius, kuriuos skaitytojai gali išgirsti paspaudę tam tikras knygos vietas. Smagiausia tai, jog čia skamba geriausi instrumentai šiuolaikinės muzikos ritmu! Vaikai susipažins su elektrine gitara, klavišiniais, saksofonu, būgnais ir kitais. Net 16 skirtingų melodijų, kurių autoriai surašyti knygoje.

Kitas man padaręs įspūdį dalykas, tai puslapių skaičius. Juokinga, bet dažniausiai grojančios knygutės susidaro vos iš kelių puslapių, nes kiekviename jų įtaisyti mikroschemas su muzika yra sudėtinga, jie būna stori, todėl ir telpa nedaug. Ši knygutė su daugiau plonų puslapių! Visa muzika – jos paskutiniame storesniame puslapyje, o vaikai spausdami plonus ant viršaus, paspaudžia ant reikiamos melodijos! Paprasta ir labai patogu.

Dažnai knygos su garsais neturi jokio siužeto, būna sukurtos tik „pažiūrėk kas čia ir paspausk” principu. Šioji turi savo istorijos pradžią ir pabaigą, kiekvienas Pako žingsnis papildytas muzika, jis sutinka įvairių draugų, patiria nuotykių ir žinoma, knygos pabaigoje įrašo savo pirmąjį „gabalą”!

Knygos „Pakas. Tegyvuoja rokas!” kaina 10,39 Eur, ją galite įsigyti knygynuose arba internetu http://www.baltoslankos.lt/knygos/literatura-vaikams/pakas-tegyvuoja-rokas

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.