KaunasRenginiaiTeatras

Naujame teatro festivalyje Kaune – unikalus renginys vaikams

2018-09-19 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiaiTeatras

Naujame teatro festivalyje Kaune – unikalus renginys vaikams

2018-09-19 — Goda Leo0

Pirmąjį kartą spalio 25 – 28 dienomis Kaune vyksiantis teatro festivalis „Namas Nr. 1” klausia: Kur gyvena teatras? Ir iš karto pabando į šį klausimą atsakyti: teatras gali gyventi visur, kad ir pas Jus namuose. Teatras nusiima karūną, lipa nuo scenos, uždega šviesą, įsispiria į šlepetes ir įsitaiso ant sofos! Kodėl gi ne? Pirmaisiais savo gyvenimo metais festivalis apsigyvens name, esančiame V. Putvinskio gatvėje 5, Kaune.

Turtingas savo istorija: šiame name gyveno garsiųjų Lietuvos dailininkų Tarabildų šeima, namas vėl turi naujus šeimininkus. Visai netrukus čia įsikurs P. Mažylio gimdymo namų direktoriaus Tomo Biržiečio šeima. O kol namas laukia remonto, šeimininkai sutiko į svečius įsileisti teatrą.

 

Daugybė įdomių renginių vyks suaugusiems, apie kuriuos galite paskaityti programoje www.namaskurti.lt., bet aš norėčiau išskirti itin unikalų potyrį vaikams.

Spalio 27 d. festivalio name įsikurs ir režisierės Saulės Norkutės pasirodymams vaikams „Kaltūnas”. „Kaltūnas” – vis naujoje vietoje atgimstanti, prie vietos prisitaikanti daugiadalykė instaliacija – ekskursija ne tik patiems mažiausiems, bet ir visai šeimai. Tai istorija apie mažą mergaitę Gabėtą ir jos stebuklingų plaukų užkaborius, kuriuose slypi spektakliai, kūrybinės ekskursijos ir interaktyvios instaliacijos.

Ekskursijų dalyviai festivalio name galės tyrinėti ir aptarinėti Gabėtos nuotykius, atgyjančius prieš jų akis garsinėmis ir vizualinėmis instaliacijomis. Senas namas, laukiantis naujų gyventojų įkvėps Gabėtą netikėtiems iššūkiams, o mažiuosius dalyvius įtrauks į smagias istorijas.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė. Daugiau informacijos apie festivalį www.namaskurti.lt. Bilietus platina „Tiketa“.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.