Knygos

„Mokyklos detektyvų“ serijos jubiliejinė knyga: bus sunku atsitraukti

2023-10-03 — Goda Leo0

main

Knygos

„Mokyklos detektyvų“ serijos jubiliejinė knyga: bus sunku atsitraukti

2023-10-03 — Goda Leo0

„Knyga „Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris“ jau 10-ta serijos „Mokyklos detektyvai“ knyga. Ši knyga ne ką mažiau įdomi už praeitas šios serijos knygas. Moksleivių detektyvų ketveriukė patiria daug nuotykių, kad išgelbėtų mokyklą. 

Kai direktorius pradeda ropoti koridoriuje ir darinėti visas spinteles kažko ieškodamas, ir sako į jį nekreipti dėmesio būna sunku, bet kai direktorius pradeda verkti susirinkime, nekreipti dėmesio tampa neįmanoma, tad detektyvai tyrimą perima į savas vadžias.

 

Viena knyga paskolinta, tad kolekcija nepilna 🙂

Jeigu nori skaityti šį detektyvą, nebūtina perskaityti kitų serijos knygų. Čiupk šią ir skaityk!

Šios knygos žodynas yra paprastas, didelės raidės ir dekoratyvus šriftas, tad tinka ir mažiesiems.“

Tokiu atsiliepimu dalijasi vienuolikmetė „Šeimos gido“ skaitytoja Eleonora, kuri šią knygą prarijo per dieną. Kaip mama, pridurčiau, kad tokios knygos yra tiesus kelias užnorinti vaikus skaityti – juk geriausiai skaitosi ne tuomet, kai tėvai moka už skaitymą ar naudoja taisyklę – kiek minučių skaitai, tiek telefonu žaidi, bet tuomet, kai negali atsiplėšti puslapių.

„Mokyklos detektyvų“ seriją apie į nuotykius vis papuolančius nenurimstančius ketvirtaklasius leidžia leidykla „Debesų ganyklos“.

Knygą „Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris“ rasite knygynuose arba https://www.terrapublica.lt/parduotuve/knygos/vaiku-literatura/5-7-metai/mokyklos-rusyje-slepiasi-zveris/?

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.