RenginiaiVilnius

MO muziejus sekmadieniais laukia vaikų!

2024-01-22 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

MO muziejus sekmadieniais laukia vaikų!

2024-01-22 — Goda Leo0

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms. Šią žiemą „Keistuolių teatro“ aktoriai Eimantas ir Marija kviečia 3–8 metų vaikus su tėveliais į kūrybines žiemos dirbtuves „MOmuko kelionė“. Jų metu dalyviai turės galimybę per žaidimą ir improvizaciją pasimatuoti dramaturgų, muzikantų, kompozitorių bei aktorių vaidmenis. 

Kūrybinio nuotykio metu vaikai susipažins su MO muziejaus simboliu MOmuku, gyvenančiu muziejaus parodose ir knygelėse, kartu kurs apie jį pasaką, pasitelkę skirtingus instrumentus komponuos pasakos muzikinį takelį ir turės galimybę tapti bendro pasirodymo „MOmuko kelionė“ dalimi. O visą užsiėmimą vainikuos siurprizas! Neišduodam koks, linkim patirti.

 

Vaikai laukiami kiekvieną sekmadienį nuo 11.00 val.

Ką jie veiks?

SUSIPAŽINIMAS IR FIZINIS APŠILIMAS

Kūrybinių žiemos dirbtuvių pradžioje susipažinsime ir dalyvius supažindinsime su MO simboliu MOmuku, gyvenančiu muziejaus parodose ir knygelėse. Prieš neriant į kūrybines veiklas atliksime mankštą trim būdais, kaip tai daro Marija, Eimantas ir MOmukas!

PASAKOS KŪRIMAS 

Vaikus ir tėvelius kviesime kartu kurti pasaką apie MOmuką, ieškantį sniego. Pasitelkdami korteles su paveikslėliais kursime pasakos žemėlapį. Dalyviai galės pasirinkti kuriamos pasakos detales: veikėjus, vietas, transporto priemones ir t.t.

MUZIKOS KŪRIMAS

Atidarysime paslaptingąjį instrumentų lagaminą. Dalyviai galės ne tik išgirsti įdomių faktų apie egzotiškus instrumentus, bet ir jais pagroti. Pasitelkdami instrumentų korteles žaisime žaidimą „Orkestras ir dirigentas“, kurio metu visi dalyviai kartu kurs muziką pasakai apie MOmuką.

VAIDMENŲ KŪRIMAS

Pasiskirstysime vaidmenimis ir surengsime mažą repeticiją prieš pasirodymą. Kad būtų drąsiau ir smagiau, vaidmenis atliksime grupelėmis: įvairiausiais gyvūnais galės pabūti tėveliai ir mamytės, o vaikai galės tapti ir mažaisiais MOmukais.

PREMJERA

Pagaliau į vieną bendrą pasirodymą sujungsime visas išbandytas kūrybines veiklas: vaidinsime, muzikuosime ir žaisime!

SIURPRIZAS

Sekmadienio popietę vainikuos siurprizas. Neišduodam koks, linkim patirti!

Bilietai

Vaikams iki 3 m. Šeimų sekmadienių lankymas nemokamas (MO bilietus turi įsigyti tik tėveliai)
Vaikams nuo 4 m. iki 7 m. – 5,5 Eur, o kai muziejuje keičiama didžioji paroda – 3 Eur.

Atvykus visai šeimai (iki 2 suaugusiųjų + iki 4 nepilnamečių vaikų) pravers šeimos bilietas: PIRKTI BILIETĄ

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.