main

Kiti miestaiRenginiai

Druskininkuose šeštadienį – kūrybiškumo dirbtuvės vaikams

2024-01-22 — Goda Leo0

Ar galima išmokti kūrybiškumo? Kviečiame dalyvauti „POPIERINIŲ TRIMITŲ DIRBTUVĖSE“ ir sužinoti!

Sausio 27 d. šeštadienį 11:00 val. mažuosius 6-10 metų druskininkiečius ir miesto svečius kviečiame į kūrybos rytmetį! „Menų kalvėje“ – nepaprastas susitikimas su vaikų rašytoju, dailininku, vaikiškų knygelių iliustruotoju Pauliumi Juodišiumi, kuris atvyksta į Druskininkus paskatinti vaikus kurti drauge ir pamokyti juos drąsiai, o svarbiausia kūrybiškai reikšti net pačias keisčiausias savo mintis. Paulius ne tik rašo vaikams, bet ir rengia linksmas, išradingas kūrybines dirbtuvėles. Jose paprastai būna daug nuoširdumo, atvirumo, laisvų minčių ir nesibaigiančių pokalbių, kurie vėliau išsirutulioja į taikliai sudėliotas istorijas, pasakas, filmo vertus scenarijus, kurių įgyvendinimui imamasi netgi neatidėliotinų interaktyvių sprendimų čia ir dabar. Vyksta ir daug kūrybinių pasiruošimo darbų – įvairiausiomis dailės priemonėmis kuriami personažų charakteriai, išvaizda, neapsieinama ir be muzikinių garso efektų! Autorius daug eksperimentuoja, kurdamas nestandartinių formų ir garsų instrumentus vis pildydamas savo „muzikos laboratoriją“, kurioje kuo daugiau vaikų galėtų išbandyti visų tipų muzikos instrumentus. Ši mintis gimė stebint, kaip vaikams patinka liesti, bandyti įvairius instrumentus, patiems pajusti skirtingą skambesį muzikuojant, taip išreikšti save.

 

Apie garso instrumentus ir šios „POPIERINIŲ TRIMITŲ DIRBTUVĖS“! Jų metu vaikai turės puikias galimybes išlaisvinti vaizduotę – kurti spalvingus piešinius, karpyti, klijuoti, muzikuoti, įkvėpti gyvybės savo sukurtam instrumentui. Kur garsai, vaikai, ten ir triukšmingai išliejama kūrybinė emocija! Jūsų lauks įspūdžiai, kurių anksčiau dar nebuvo! O šalia jų ir įgūdžiai, kurie leis vaikams pasijusti viską sugebančiais kūrėjais! Pauliaus renginiuose daug ekspromto – ieškoti „gyvų” sprendimų susiklosčiusioje situacijoje – tokia kūryba autoriui – prasmingesnė.

Pauliaus Juodišiaus bibliografijoje jau apie 2 dešimtis parašytų ir iliustruotų knygų vaikams. Rašytojo knyga „Amarėlio pyragas“ 2006 m. yra pelniusi IBBY Lietuvos skyriaus geriausios metų knygos vaikams apdovanojimą. Gražiausios 2012 m. knygos apdovanojimas Pauliui Juodišiui įteiktas už knygą „Penktadieniais apelsinus sapnuoti draudžiama“. Vaikus, o ir suaugusius, džiugina netikėtos istorijos ir labai saviti jų veikėjai.

BŪTINA REGISTRACIJA: tel. 867176108, el. p.: amatai@druskininkukulturoscentras.lt

KAINA: 5 Eur

Daugiau renginio informacijos: www.acmenukalve.lt/lt/renginiai

Daugiau apie Pauliaus Juodišiaus veiklas: svetainėje „Pasakų kūrimo virtuvėlė“

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.