Kiti miestaiRenginiai

Liepos 24-26 d. – Anykščių miesto šventė

2020-07-20 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Liepos 24-26 d. – Anykščių miesto šventė

2020-07-20 — Goda Leo0

Paskutinįjį liepos savaitgalį, liepos 24–26 d., Anykščiai kviečia į prasmingą ir nuotaikingą miesto šventę! Šiais metais pasitiksime 580-ąjį miesto gimtadienį su puikia nuotaika ir šviesia žinia „Anykščiai. Čia gera…“.

Kaip ir kasmet vyks Tarptautinis floristinių kilimų konkursas, kurio metu floristai stebins savo kūrybiniais sumanymais, ryškiomis spalvomis bei pikantiškais aromatais. Įvairiose miesto erdvėse vyks parodos, edukacijos bei kūrybinės dirbtuvės. Kad būtų dar smagiau kviečiame užsukti į šurmuliuojančią miesto mugę, kur galėsite paragauti įvairiausių vietos gamintojų skanėstų bei atrasti mielą rankų darbo dovanėlę savo artimajam. Linksmybes patirs ir patys mažiausieji – Istorijų dvarelis kvies vaikus ir šeimas į nuotykingą programą „Pažink istoriją žaisdamas“, dar daugiau gražių emocijų suteiks koncertai bei kūrybinės laboratorijos šeimoms. Pramoginis traukinukas kvies visus į kelionę nuo miesto apžvalgos aikštelės iki miesto stadiono. Šventės metu miesto svečius ir miestelėnus suburs ir jaukūs, šilti, elegantiški pusryčiai po atviru dangumi. O vakarus pasitiksime su žavingomis, ryškiomis gyvo garso grupėmis: „Kieno mishke kankorezhiai“, „Michael Frishman Show“, GJan (Greta Jančytė) su gyvo garso grupe, o taip pat dainų autore ir atlikėja Deimante Kavaliauskaite bei Urte Jovaišaite. Šventinis akcentas – nepamirštami fejerverkai prie Šventosios upės tilto.

 

Plačiau apie visus Miesto šventės renginius rasite štai čia: https://www.infoanyksciai.lt/renginys/miesto-svente-anyksciai-cia-gera/date-20200724/

ANYKŠČIŲ MIESTO ŠVENTĖS PROGRAMA


Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.