Kiti miestaiRenginiai

Lapkričio 23-sausio 5 „Kinijos žibintai” Pakruojo dvare

2019-11-17 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Lapkričio 23-sausio 5 „Kinijos žibintai” Pakruojo dvare

2019-11-17 — Goda Leo0

Šią žiemą į Lietuvą sugrįžta amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“! Nuo lapkričio 23 iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir dar daugiau šventinių pramogų mažiesiems.

Praėjusiais metais apsilankėme ir mes, galite pažiūrėti mūsų įspūdžius čia: https://www.seimosgidas.lt/dalele-kinijos-zibintu-sou-pakruojo-dvare/

 

Didžiausiame Lietuvos dvare kūrėjai iš Kinijos įrengs daugiau nei naujų, dar niekur neregėtų 30 teminių šviesos instaliacijų. Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 metrus aukščio. Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems žiurkės metams sėkmę pranašaus milžiniška Rojaus šventykla bei egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.

Viso šventinio laikotarpio savaitgaliais ir Kalėdų dienomis vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai“ Lietuvos ir Kinijos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

Šviesos festivalyje šiemet taip pat veiks kūrybinės – edukacinės vaikų užimtumo erdvės. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis ar susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje.

PROGRAMA: http://events.pakruojo-dvaras.lt/zibintai-19

Magiška šviesos kelionė prasidės LAPKRIČIO 23 d. ir vyks iki SAUSIO 5 d. kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bei GRUODŽIO 25 – 27 dienomis.

BILIETO kaina – 12 €, vaikams, studentams, senjorams – 10 €. Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai. Prie įėjimo į festivalį bilietai kainuos brangiau. Bilietus galite įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/sviesos-festivalis-didieji-kinijos-zibintai

Dėmesio! Iš anksto perkamas bilietas yra be konkrečios datos ir galios vieną pasirinktą festivalio dieną.

Daugiau info: https://pakruojo-dvaras.lt/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.