Teatras

Labaiteatras kviečia į spektaklį „Aplink pasaulį 2″

2020-02-03 — Goda Leo0

main

Teatras

Labaiteatras kviečia į spektaklį „Aplink pasaulį 2″

2020-02-03 — Goda Leo0

Vasario 8 d. LABAITEATRAS kviečia vaikus pakeliauti po pasaulį! Tai antroji muzikinio spektaklio-žaidimo „Aplink pasaulį“ dalis, kuri buvo sukurta mažųjų žiūrovų pageidavimu. Pirmosios  dalies populiarumas įrodo tą faktą, kad žaidimas turi didžiulę edukacinę , ugdomąją galią, o teatrinis žaidimas turi plačias perspektyvas įvairiuose mokymo procesuose.

„Aplink pasaulį 2“- tai improvizuota 55 minučių kelionė aplink pasaulį, kurioje daug muzikos, fantazijos šėlsmo ir žaidimų. Mažieji žiūrovai patys tampa šios kelionės dalyviais, laivo, lėktuvo kapitonais ir netgi aplankytų šalių gyventojais.

„Aplink pasaulį 2“ tikslas – supažindinti vaikus su kitomis pasaulio šalimis, skatinti vaikų smalsumą geografijai, šalių papročiams , auginti patriotizmą bei meilę gimtinei. Teatralizuoto koncerto-žaidimo metu mažieji keliautojai patirs įvairių nuotykių, susipažins su labai skirtingų kultūrų žmonėmis, išmoks dainų ir žaidimų, bet svarbiausia, kad atras labai seną ir  amžiną tiesą:  visur gerai, bet namuose-geriausia.

  • Režisierė- Agnė Sunklodaitė
  • Kompozitorius- Deividas Gnedinas
  • Dailininkė- Giedrė Brazytė
  • Aktoriai- Agnė Sunklodaitė ir Vytautas Rašimas / Mindaugas Ancevičius

Koncerto trukmė – 50 min.

Rekomenduojame žiūrovams nuo 5 metų.

Bilietai: https://www.labaiteatras.lt/spektakliai/aplink-pasauli-2/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.