RenginiaiVilnius

Kovo 19 d. – Robotiada

2016-03-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Kovo 19 d. – Robotiada

2016-03-07 — Goda Leo0

Labai smagu, kad vaikai atranda daugiau veiklų nei dailės būrelis, muzikos mokykla ir pramoginiai šokiai. Ir tikiu, kad pasakymas – „tu mergaitė ir tau robotai neįdomu“ išnyko su dinozaurais. Maniškėms tai beprotiškai įdomu ir jeigu neturime laiko lankyti „Robotikos akademijos“, „Robotiadoje“ tikrai susitiksime!

Pristatau – kovo 19 d. LITEXPO vyks ROBOTIADA – draugiškų išradėjų šventė ir didžiausias technologinės kūrybos renginys Lietuvoje, kurio tikslas suburti bendruomenę, apjungti visus, kurie neabejingi naujovėms, robotizuotoms įdomybėms ir žinoma tuos, kuriems rūpi modernios Lietuvos ateitis, sumanios visuomenės kūrimas.

 

Apsilankymas – NEMOKAMAS tik būtina registracija čia: www.eventbrite.com/e/robotiada-2016-tickets-16933234761

„Robotiadoje“ lauks:

  • Robotiados partnerių, svečių ir technologijų aistruolių smagi, inovacijų paroda ir konkursas “Freestyle”.
  • Smagiosios dirbtuvės. Robotikos akademijos, Kauno technologijų universiteto, Klaipėdos universiteto, Šiaulių universiteto, Vilniaus kolegijos ir kitų švietimo bei įmonių dirbtuvės, kuriose ne tik pamatysite naujoves apie robotiką, virtualią realybę, programavimą ir elektroniką, bet ir galėsite vietoje konstruoti, programuoti ir dirbti grupėmis bei šeimomis.
  • Robotikos varžybos ir turnyrai. Junior FIRST LEGO LEAGUE Robotikos varžybos vaikams nuo 6-9 m. FIRST LEGO LEAGUE (FLL) Lietuvos finalas moksleiviams nuo 9-16m. Mini robotų sumo, Robotų sumo, linijos sekimas, Folkrace-robotų ralis 6+
  • Sisteminio kūrybiškumo forumas. Ekspertų diskusija kaip ugdyti draugiškus išradėjus bei vienyti panašių idėjų bendraminčius.
  • Linksmybės ir siurprizai. DJ kovos, Cosplay personažų teatralizuoti pasirodymai, virtualios realybės įranga, gyvas garsas (grupė MOODSELLERS), LEGO miestas ir kiti…

O jeigu kas turi atliekamą LEGO robotą, mielai su juo pažaisčiau ir pati… 🙂

Robotų gerbėjams taip pat patiks knyga „Surink robotą“, kurią jau aprašiau „Robotika pradinukams“

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.