Knygos

Knyga, su kuria gali žaisti ir pažinti metų laikus

2017-06-15 — Goda Leo0

main

Knygos

Knyga, su kuria gali žaisti ir pažinti metų laikus

2017-06-15 — Goda Leo0

Šiuolaikinė knyga ne tik tai, ką skaitome ar matome. Šiuolaikinė vaikiška knyga turi įtraukti į procesą. Ją turi norėtis skaityti dar ir dar kartą, net jeigu ir mintinai mokate žodžius.

Leidykla „Apkabink mėnulį“ praėjusiais metais pristatė pasaulyje išpopuliarėjusią Christie Matheson „Pabelsk į stebuklingą medį“. Tai interaktyvi knyga, kurios kiekviename puslapyje vaikai gauna po užduotį – pabelsti, papūsti, patrinti, suploti. Ir visa tai padarius – kitame puslapyje laukia staigmena.

Visa knygos fabula – tai medžio gyvenimas besikeičiant metų laikams. Vaikai ne tik žaidžia, bet ir pažįsta augalo gyvavimo ciklą – kaip skleidžiasi pumpurai, atsiranda žiedlapiai, kaip iš jų išauga vaisiai…

Screen Shot 2017-06-15 at 15.24.22

IMG_3420

IMG_3422

Visas knygos principas panašus į Herve Tullet „Paspausk mane“ apie kurią rašiau čia https://www.seimosgidas.lt/h-tullet-paspauk-mane-ir-lietuviskai/. Tai irgi paspausk, patrink principu veikianti knygutė, tik istorijoje dalyvauja spalvoti rutuliukai, keičiantys spalvą ir dydį.

Įdomiausia tai, kad tėvams atrodo, jog tokios knygos tinkamiausios labai mažiems vaikams, bet jos patinka ir vyresniems. Vieną, antrą, trečią kartus padarius vaikai lengvai išmoksta ją mintinai ir žino kokius veiksmus atlikti. Keisčiausia, vaikai logiškai supranta, kad jų paspaudimai nekeičia kito knygos puslapio, bet nuoširdžiai tiki tai darantys. Gera ir paprasta tikėti stebuklu, ar ne?

Įsigijusiems knygą labai rekomenduoju apsilankyti leidyklos puslapyje, kuriame pateikiame dar daugiau įdėjų, kaip įdomiai galima skaityti šią knygą: http://www.apkabinkmenuli.lt/parduotuve/medis/

Na ir žinoma, Eleonoros apžvalga, kurioje ji išbando, kaip skaitosi ši knyga:

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.