Blogas

KELIAUJAME RINKTIS BALDŲ VAIKŲ KAMBARIUI

2023-09-12 — Goda Leo0

main

Blogas

KELIAUJAME RINKTIS BALDŲ VAIKŲ KAMBARIUI

2023-09-12 — Goda Leo0

Manantys, kad vaikų kambarį įrengti labai lengva, kaip mat pakeičia nuomonę apsilankę fizinėje ar elektroninėje baldų parduotuvėje. Spalvos, medžiagos, dydžiai, formos ir kiti aspektai lemia vaikiškų baldų įvairovę, tad tėveliams, švelniai tariant, susisuka galva. Kaip išsirinkti?

Medžiagos

Prioritetą teikite natūralioms, tvirtoms ir ilgaamžėms medžiagoms. Puikiai tiks medis, medžio plokštės, dailiai atrodys ir metaliniai baldai, pavyzdžiui, retro stiliaus miegamojo lova. Labai svarbu, kad vaikui skirti baldai būtų stabilūs, o tvirtinimo elementai puikiai atliktų savo funkciją.

 

Nenumokite ranka ir į tekstilę. Jei renkatės minkštus baldus, tikrai ateityje džiaugsitės pasirinkę nešvarumams mažiau imlų, lengvai prižiūrimą audinį.

Gabaritai

Dar prieš rinkdamiesi baldus vaiko kambariui tiksliai išmatuokite kambario plotą, apsvarstykite baldų išdėstymą, kokie galimi jų dydžiai, turint omenyje, kad turi likti pakankamai vietos judėjimui.

Dizainas

Baldų dizainą rinkitės pagal tai, kokį stilių vaikų kambaryje kursite. Ar tai bus klasika, o gal modernus, minimalistinis, skandinaviškas ar kitoks stilius? Tai padiktuos, kokių spalvų, formų, linijų baldų žvalgytis.

Kur pirkti?

Aukštos kokybės baldus vaiko kambariui jums pasiūlys geras baldų salonas Kaune ar kitame didesniame mieste. Atvykę į fizines pardavimo vietas galite realiai apžiūrėti baldus, jų spalvas, kurios kartais skiriasi nuo tų, kurios matomos e. parduotuvėse.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.