Teatras

Kauno scenoje šį savaitgalį – netradiciniai spektakliai vaikams

2019-03-08 — Goda Leo0

main

Teatras

Kauno scenoje šį savaitgalį – netradiciniai spektakliai vaikams

2019-03-08 — Goda Leo0

Jau kitą savaitę prasideda smagiausias festivalis vaikams, šeimoms, paaugliams ir mylintiems sceną – „Nerk į teatrą”. Apie visą programą esu rašiusi: https://www.seimosgidas.lt/kaune-ispudingas-teatro-festivalis-nerk-i-teatra/, bet noriu išskirti du spektaklius, kurie laukia kovo 16-tą Šeimos dieną.

Plūduriuoki“ („Float“) pritaikytas žiūrovams nuo 4 m. Jame mažiesiems suprantamai pasakojama apie labai svarbius dalykus – gamtos trapumą, žmogaus atsakomybę ir viltingą ateitį. Vizualūs ir edukaciniai pasirodymai vyks kovo 16 d. Mažojoje scenoje 10.30 ir 12.00 val. Trupės „Kompany13“ režisierius ir aktorius Steinaras Thorsenas nekantriai laukia susitikimo ir bendravimo su festivalio publika: „Nepaisant kalbos ir kultūrų skirtumų, mes galime kalbėti bendromis temomis ir naudoti teatro kalbą, aptariant svarbias jaunimo problemas, perduodant socialinius ir politinius pranešimus apie mūsų šalių ar pasaulio ateitį. Interaktyvus ir dalyvauti kviečiantis teatras – mūsų bendrų susitikimų kalba, kur bebūtume – Lietuvoje, Norvegijoje ar bet kur kitur.“

 

Trupė iš Airijos pristato mums dar neįprasto žanro – oro akrobatikos spektaklį vaikams nuo 18 mėn. iki 7 m. „Skrajojančios plunksnelės“. Jis sukurtas koprodukcijos principu su bičiuliais – islandų trupe „Bird&Bat“. Interaktyvus spektaklis, pasakojantis kaip du paukšteliai mokosi skraidyti, rodomas du kartus – kovo 16 d. (šeštadienį) 15.00 ir 17.00 val. viena iš spektaklio kūrėjų Chantal McCormick/Daly džiaugiasi galėdama atvykti į Kauną: „Tai mūsų pirmoji kelionė į Kauną, bet tikimės, kad ne paskutinė. Šį spektaklį kūriau kartu su savo vyru, dukryte ir bičiuliais iš Islandijos– buvo labai malonus procesas. Kviečiu kauniečių šeimas susiburti, įsitaisyti patogiuose „lizdeliuose“ ir atviromis širdimis pasinerti į spalvingą mūsų šou. Pasirodyme išgirsite ir tradicinį airių instrumentą bodraną. Mes laimingi, kad pasirodymas sutampa su Šv. Patriko dienos minėjimu visame pasaulyje ir, kad mes ją švęsime su Kauno publika“. Žiūrovai įstabius akrobatinius ir šokio judesius stebės sėdėdama ant Didžiosios scenos, tad vietų skaičius ribotas.

Bilietai ir informacija: www.nerkas.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.