Teatras

Kauno LĖLIŲ TEATRO SCENOJE – PREMJERA TOLERANCIJOS TEMA

2018-11-21 — Goda Leo0

main

Teatras

Kauno LĖLIŲ TEATRO SCENOJE – PREMJERA TOLERANCIJOS TEMA

2018-11-21 — Goda Leo0

Lapkričio 24, 25 d. 12 val. Didžiojoje Kauno lėlių teatro senoje pasirodys antroji šio sezono premjera „Užburtas kalnas“. Spektaklio režisierius, lėlininkas Andrius Žiurauskas drauge su kūrybine komanda (dailininkė – G. Brazytė, kompozitorius – O. Jerochinas) ir ūgtelėjusiu teatro žiūrovu kalbėsis ypač aktualia tolerancijos, pagarbos ir pakantumo kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, kitai kultūrai ar tautai tema. Kinematografiškame, vaizdiniais kuriamame spektaklyje, „pagardintame“ komiškomis situacijomis ir žiupsniu ironijos, bus pasakojama apie per amžius skirtingus Dievus garbinusių tautų atstovų žygį į statų kalną link laimės žiburio. „Norėjosi šiais susvetimėjimo ir susiskaldymo laikais sukurti spektaklį apie tai, jog visi žmonės, nepriklausomai nuo jų pasaulėžiūros, siekia bendro tikslo“, – mintimis apie kūrybines intencijas dalinosi režisierius A. Žiurauskas.

Pastatymas bus išskirtinis ir dėl techninių galimybių, kurios tapo įgyvendinamos atnaujinus garso įrangą Didžiojoje salėje. Atsisakius dialogo ir pasakojimo, premjeriniam spektakliui lyg kino filmui kuriamas garso takelis, vaizdą derinant su natūraliais garsais. Šioje srityje kūrybinei grupei talkina UAB „Aktida“, dubliuojanti, įgarsinanti, subtitruojanti filmus, teikianti garso dizaino ir kt. paslaugas.

 

Spektaklyje vaidina: Jolita Ross, Mindaugas Černiauskas, Remigijus Endriukaitis, Andrius Žiurauskas.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje. Vykstant teatro rekonstrukcijos darbams, kasa laikinai perkeliama prie teatro budėtojo (įėjimas iš Miesto sodo pusės į Mažąją salę ir Lėlių muziejų); Kasos darbo laikas (IV-V nuo 11 iki 17 val., VI – VII nuo 10 iki 14 val.); tel. (8 37) 22 16 91, mob. tel. (8 – 620) 74242

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.