RenginiaiTeatrasVirtualūs

Kauno lėlių teatras kviečia: kalėdiniai spektakliai laukia jūsų namuose

2020-12-21 — Goda Leo0

main

RenginiaiTeatrasVirtualūs

Kauno lėlių teatras kviečia: kalėdiniai spektakliai laukia jūsų namuose

2020-12-21 — Goda Leo0

Pasitikdamas karantino apribotas didžiąsias metų šventes, Kauno valstybinis lėlių teatras intensyviai galvojo, kaip nudžiuginti  savo žiūrovus ir paruošė dailiai įpakuotus, virtualius, bet saugius ir dosnius Kalėdinius pasiūlymus – šventinius spektaklius DOVANA KALĖDŲ SENELIUI ir KALĖDOS PASAKŲ NAMUOSE + Kalėdų Senelio programą (vaizdo įrašas arba gyvas susitikimas Zoom platformoje)+ Teatro dovaną – Muzikinę dėžutę (spektaklių dainelių rinkinį).

Virtualius šventinius paketus gali įsigyti ir šeimos, ir kolektyvai.

 

Spektaklius galima užsisakyti  bilietai.lt sistemoje ir pamatyti Zoom platformoje (teirautis teatro kasoje 8-37 221691, (8 – 620) 74242)

Virtualus spektaklis „Kalėdos Pasakų namuose“ apie tai, kaip visur gerai švęsti šventes, o namuose – geriausia.

  • Autorė ir režisierė – Rasa Bartninkaitė
  • Dailininkė – Edita Lei
  • Daineles kūrė – Rasa Čižauskaitė
  • Pasaką seka – Rasa Bartninkaitė ir Dominyka Budinavičiūtė

Deivė Medeina ir Kalėdų Elfė  kviečia vaikus į muzikinę pasaką apie Kiškytę Kampiškytę, kuriai pabodo jos gimtieji  namučiai  po šimtamečiu ąžuolu, sniego bumsėjimas į stogą, šakų traškėjimas ir vėjo švilpimas. Didžiosios metų šventės buvo jau visai ant nosies, o Kiškytės ūpas geso, blėso, kol visai išnyko…  Nusprendė Kiškė naujo jaukaus prieglobsčio paieškoti ir aplankė visus miško žvėrelius, bet niekur saugesnio, mielesnio ir brangesnio kampelio, nei jos gimtieji namučiai, nerado. „Visur gerai švęsti šventes, o namuose – geriausia“, – pagalvojo Kampiškytė ir nuskubėjo Kalėdoms ruoštis ir svečių laukti.

Virtualus Kalėdinis spektaklis DOVANA KALĖDŲ SENELIUI apie paiką beždžionėlę Monkę, ledu paverstą nedorėlį Varveklį ir stebuklingą Senelio lazdą/

  • Autorius ir režisierius – Andrius Žiurauskas
  • Dailininkė – Aldona Jankauskienė
  • Kompozitorė – Raminta Naujanytė – Bjelle
  • Vaidina: Indrė Endriukaitė, Darius Krapikas, Remigijus Endriukaitis, Laima Strazdauskienė, Jolita Ross, Mindaugas Černiauskas / Arvydas Šaučiūnas /Andrius Žiurauskas

Miškinukai Blizgutis ir Bumbulas pluša Kalėdų Senelio namuose – ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Bet, kas gi čia? Bumbulas aptinka didžiulę paslaptingą dėžę – siuntinį  Kalėdų Seneliui iš Afrikos. Kaip smalsu sužinoti, kas jos viduje…! Miškinukai neiškenčia ir praplėšia dėžę. O čia jų laukia staigmena – iš šalčio drebanti beždžionėlė Monkė. Ji labai norėjo paragauti ledų, pasivėžinti rogutėmis ir pasimatyti su Kalėdų Seneliu – todėl ir nepabūgo tolimos kelionės iš saulėtos savo šalies.
Išdykaudama su miškinukais beždžionėlė nugvelbia stebuklingą Senelio lazdą. Tik to ir telaukia piktasis miško baubas Varveklis.  Pažadėjęs paikai Beždžionėlei ledo rūmus, nedorėlis atima iš jos stebuklingą lazdą ir viską aplinkui rengiasi sušaldyti į ragą. Laimei, laiku pasirodo Kalėdų Senelis ir amžiną žiemą žadėjusį Varveklį paverčia ledo luitu. Šventė prasideda!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.