Teatras

Kauno dramos teatre gruodį – dvi premjeros vaikams

2021-12-08 — Goda Leo0

main

Teatras

Kauno dramos teatre gruodį – dvi premjeros vaikams

2021-12-08 — Goda Leo0

Kauno nacionalinis dramos teatras dalijasi džiugia žinia, kad gruodžio mėnesį žiūrovų laukia net dvi premjeros vaikams.

Režisierė Eglė Kižaitė Mažojoje salėje ruošia spektaklį pagal Dovilės Zavedskaitės knygą „Paštininkas ir serbentai“ ( gruodžio 11, 12 ir 16), kuriame pasakos apie tai, kad net ir užgriuvus sunkumams, gyvenimas nėra beviltiškas. Kartais namuose prakiūra vamzdis, ir vanduo užlieja vonios grindis. Kartais tėčio gera nuotaika kažkur dingsta. Pasaulis nėra tobulas, tačiau jeigu nesėdi sudėjęs rankas, galima kažką pakeisti. Galima rašyti laiškus. Laiškai sujungia žmones. O žmonės kartu gali nuveikti daug gražių dalykų. Spektaklis mažiesiems ragina kalbėtis, bendrauti, vienytis, draugauti, ir pasaulis taps geresne vieta gyventi.

 

Kita šių metų staigmena vaikams – režisieriaus Augusto Gornatkevičiaus premjera „Emilių Emilis“ (gruodžio 18, 19, 21 d.) , įkvėpta pašėlusių Emilio iš Lionebergos nuotykių. Tačiau išdaigininkai gyvena ne tik Astridos Lindgren knygoje. Jų pilnos mokyklos, kiemai ir gatvės, jie laksto riedučiais ir krečia pokštus, kol vieną dieną tampa miesto merais, ministrais ar prezidentais. Spektaklyje smagiai derės aktorių vaikystės prisiminimai, klasikos nuotrupos ir tikras parkūras.

Ekspoziciją papildys tikslinės ekskursijos jaunimui ir senjorams, vyks renginiai. Paroda bus eksponuojama iki 2022 m. vasaros.

Repertuaras:  https://dramosteatras.lt/lt/repertuaras/

Bilietus galima įsigyti į “Paštininkas ir serbentai: https://www.tiketa.lt/LT/pastininkas_ir_serbentai_rez__e__kizaite_523255, o į “Emilių Emilis” https://www.tiketa.lt/LT/emiliu_emilis_rez__a__gornatkevicius_523266

Režisieriai Eglė Kizaite ir Augustas Gornatkevicius

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.