Įdomu

Kalėdinės dovanos namiškiams: kaip nesuklysti renkantis?

2020-11-13 — Goda Leo0

main

Įdomu

Kalėdinės dovanos namiškiams: kaip nesuklysti renkantis?

2020-11-13 — Goda Leo0

Artėjant kone svarbiausioms metų šventėms, po truputį pradedame dėliotis kalėdinių dovanų sąrašus. Nors dažniausiai maloniai pradžiuginti norisi daugybę artimųjų ir draugų, daugiausiai dėmesio skiriame namiškių dovanoms. Tam, kad pasirinkimo procesas būtų kuo sklandesnis, o dovanos paliktų jiems neišdildomą įspūdį, pravartu įsidėmėti kelis svarbius patarimus.

Pagalvokite apie jų pomėgius

 

Išrinkti dovaną pagal tai, ką jie mėgsta leisti laisvalaikiu, yra kone pats paprasčiausias ir labiausiai pasiteisinantis kelias. Pavyzdžiui, jei šeimoje yra žvejys, jį pradžiugins įvairiausios žūklės prekės, o jeigu namuose gyvena sporto entuziastas, jam patiks bet kokios su atitinkama sporto šaka susijusios prekės. Šiuo atveju verta pagalvoti ir apie knygas: jei jos bus susijusios su namiškių pomėgiais, tokia literatūra dar labiau praplės jų akiratį.

Atsižvelkite į namiškių poreikius

Taip, daugelis šeimos narių (o ypač – senelių ar tėvų) yra linkę sakyti, kad nieko jiems nereikia, o pati geriausia dovana yra laikas, praleistas kartu. Visgi, dažniausiai tai ne visai atitinka realybę – juk kiekvienas iš mūsų svajoja bent apie kelis daiktus, kurie galėtų palengvinti jų kasdienybę. Jei nežinote, kas tai galėtų būti,                       visuomet galite apsvarstyti naujųjų technologijų šedevrus, kurie praverčia buityje. Dulkių siurbliai robotai, kavos aparatai, indaplovės – tai tik kelios idėjos, kurios sužavėtų net ir tuos, kurie jau turi viską. Dar daugiau tėvams pritaikomų dovanų idėjų rasite čia.

Atlikite stebėjimus

Jei vis dar sunku suprasti, kas patinka ar ko trūksta Jūsų artimiesiems, artėjant šventėms, pradėkite jų dar labiau klausytis ir stebėti. Labai tikėtina, kad ne vienas prasitars, apie kokį daiktą šiuo metu svajoja ar kokią naujieną neseniai pastebėjo prekyboje. Jei tokiomis temomis dažnai nesikalbate, patys ją užveskite – galbūt ir namiškiai dabar svarsto, kokie sprendimai labiausiai pradžiugintų Jus.

Priverskite nusišypsoti

Turėkite omenyje, kad kalėdinė dovana nebūtinai turi būti labai rimta – Jūsų siurprizas gali būti labai linksmas, originalus ar netgi šiek tiek pašiepiantis. Smagiais užrašais papuošti marškinėliai, taupyklės, raktų pakabukai ir kiti suvenyrai gali tapti ir priedu prie dovanos – jei namiškiai nesiskundžia geru humoro jausmu, tokie sprendimai jiems tikrai paliks puikų įspūdį.

Nusistatykite biudžetą

Piniginio klausimo planuodami kalėdines dovanas taip pat neišvengsite. Paprasčiausia bus, jei iš anksto pasiskaičiuosite, kiek visoms joms galite skirti – tuomet taps aišku, kiek daugiausiai gali kainuoti kiekviena dovana. Šiuo atveju tikrai nebūtina labai išlaidauti ir ieškoti tik pačių prabangiausių sprendimų – svarbiausia, kad pasirinktas variantas būtų gerai apgalvotas ir kuo labiau personalizuotas. Daugybę visai šeimai pritaikomų kalėdinių dovanų idėjų rasite Kalėdos.lt puslapyje.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, gerokai supaprastinsite visų dovanų paieškas. Svarbiausia visų jų nepasilikti paskutinei minutei – tuomet Kalėdas šiemet galėsite pasitikti be papildomo streso.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.