Įdomu

Kaip turiningai praleisti vėsias vasaros dienas?

2019-06-25 — Goda Leo0

main

Įdomu

Kaip turiningai praleisti vėsias vasaros dienas?

2019-06-25 — Goda Leo0

Vasaros laikotarpiu labiau nei bet kada norisi produktyviai išnaudoti savo laisvą laiką – tuomet keliaujame prie ežero, leidžiame laiką gamtoje ir žūtbūt stengiamės neužsisėdėti namuose. Visgi, tokius optimistiškus mūsų planus neretai sujaukia prastos orų prognozės ar netikėtai subjurę orai. Tačiau tai nereiškia, kad savaitgalis dėl to bus nepavykęs – bent jau ne tuomet, jei nuspręsite įgyvendinti vieną iš šių idėjų!

Atlikite generalinį namų tvarkymąsi. Taip, galbūt tai ne pats maloniausias užsiėmimas, tačiau namų ruošos darbai bet kokiu atveju yra neišvengiami, tad tikriausiai sutiksite, jog kur kas geriau juos atlikti tuomet, kai oras už lango nedžiugina. Įsijunkite mėgstamą muziką, įtraukite namiškius ir po kelių valandų mėgausitės tvarka ir švara dvelkiančiais namais. Nors prisiruošti sunku, pabaigę šį darbą tikrai didžiuositės savimi!

 

Susitvarkykite spintą. Klaidinga manyti, kad šis darbas patinka tik moterims: spintos reviziją pravartu atlikti kiekvienam, besirūpinančiam savo stiliumi. Galime lažintis, kad tikrai negalėtumėte tiksliai įvardinti, kas slepiasi spintos glūdumoje – pats metas tai išsiaiškinti. Galbūt atrasite pamirštų, tačiau dar puikiai nešiojimui tinkamų drabužių, o gal tiesiog pravalysite lentynas ir suplanuosite naujus pirkinius – tokia veikla bet kuriuo atveju turės apčiuopiamos naudos.

Surenkite stalo žaidimų vakarą. Niūresnę dieną tikrai nebūtina paskirti vien tik tvarkymuisi – jei tokiai veiklai šį kartą nesate pasiryžę, atsipalaiduokite ir kartu su namiškiais nuveikite ką nors smagaus. Viena paprasčiausių, visai šeimai patiksiančių idėjų galėtų būti stalo žaidimų vakaras: pasirinkę įtraukiantį žaidimą, nestokosite geros nuotaikos ir azarto, tad galiausiai visiškai pamiršite, koks oras šiuo metu yra už lango!

Pasirūpinkite maisto atsargomis. Vakuumavimo aparatas jau kurį laiką stovi nepanaudotas, seniai planavote namiškiams iškepti pyragą, o galbūt kruopščiai planuojate savo mitybą ir mėgstate pasiruošti patiekalus kelioms dienoms į priekį? Tuomet net nereikia sakyti, kaip geriausia būtų išnaudoti darganotą dieną. Jei nuspręsite pasinerti į kulinarinius eksperimentus, tokia Jūsų veikla labai patiks ir kitiems namiškiams.

Pažiūrėkite įtraukiantį filmą. Spragėsiai, geras filmas ir puiki draugija – tai viskas, ko reikia, kad net ir pati šalčiausia vasaros diena galėtų būti laikoma sėkminga. Didelio pasiruošimo tam tikrai neprireiks – svarbiausia, kad visi drauge sutartumėte, kokį filmą šį kartą žiūrėsite.

Puoselėkite kiemo aplinką. Jei lauke nelyja, tačiau ir nėra labai karšta, tokią dieną pravartu išnaudoti ir sodo darbams. Ypatingai šiltomis dienomis žoliapjovės ir trimeriai (benzininiai ar elektriniai) tikrai nėra tie įrenginiai, su kuriais norėtųsi šiek tiek padirbėti, tačiau puikiai žinote, kad žolė pati nenusipjaus. Tad vos tik sulaukę tinkamų orų, imkitės darbo!

Suplanuokite sekančią išvyką. Šaltesnę dieną galite praleisti planuodami, ką veiksite, kai orai atšils. Jei kada organizavote žygį ar ilgesnę išvyką gamtoje, tikriausiai žinote, kad tam prireikia pakankamai daug laiko, todėl geriausia pradėti iš anksto. Pavyzdžiui, galite išsiaiškinti, ar turite visą reikiamą turistinį inventorių – jei ne, pats metas jį įsigyti iš anksto. Daug dėmesio vertų pasiūlymų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Tai tik kelios smagios ir naudingos idėjos, kurias galite įgyvendinti niūriomis dienomis, tačiau jų neabejotinai sugalvosite ir daugiau. Svarbiausia nenusiminti ir neprarasti geros nuotaikos – vasara pakankamai ilga, todėl dar tikrai suspėsite pasidžiaugti kaitriausiomis jos dienomis!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.