Blogas

Kaip rengtis, kai laukiatės?

2023-04-03 — Goda Leo0

main

Blogas

Kaip rengtis, kai laukiatės?

2023-04-03 — Goda Leo0

Esate nėščia? Sveikiname ir spėjame, kad dabar bandote išsiaiškinti, kaip elgtis su savo spinta ateinančius devynis mėnesius. Yra daugybė būdų, kaip rengtis šiuo laikotarpiu, nesvarbu, ar tai reiškia, kad reikia įsigyti visiškai naują garderobą, ar kurti derinius iš to, ką jau turite. Svarbiausia, kad rinktumėtės pagal naująsias savo kūno formas. Tad ką rengtis, kad jaustumėtės ir stilingai, ir patogiai?

Džinsai

 

Taip, džinsai. Ir ne bet kokie, o su guma per juosmenį! Juos galėsite dėvėti ir nėštumo metu, ir po gimdymo. Rinkitės juodą arba baltą spalvą, kad šonuose esanti gumytė būtų dar mažiau pastebima, arba vilkėkite ilgesnį viršutinį drabužį. Itin patogus variantas gali būti džinsai pažemintu liemeniu.

Lengvos struktūriškos suknelės

Skamba painiai, tiesa? Kalbame apie sukneles, kurios turi šiek tiek svorio. Drapiruoti ir laisvai krentantys drabužiai gali tikti, bet pakankamai sunki suknelė nepriglunda prie pilvuko. 

Ilgi švarkai ir megztiniai

Jie sukuria vertikalią liniją, atitraukiančią dėmesį ir neišryškinančią pilvelio, bei dovanoja nuostabų komfortą. Tinkamus variantus rasite TEXTILITE e. parduotuvėje.

Drabužiai su detalėmis priekyje

Niekas taip nepritraukia akių kaip detalė tie natūralia liemens linija. Jei tai diržas, rinkitės jį platų ir laisvą, kad pilvukas nebūtų nemaloniai suspaustas. Taip pat galite surišti ką nors panašaus į tahoe stiliaus megztinį šiek tiek žemiau liemens.

Nauja liemenėlė

Jei planuojate žindyti kūdikį, įsigykite liemenėlę maitinančioms arba tiesiog didesnę, tinkamai prigludusią ir gerai prilaikančią. Būsite pasiruošusi ir po gimdymo. Neskubėkite pirkti brangios liemenėlės pačioje nėštumo pradžioje, palaukite, kol praeis 12-14 savaičių, nes krūtinė gali dar papilnėti. Po 14 savaičių jau galite drąsiai matuotis.

Oversized drabužiai

Nėščiųjų svorio prieaugis drastiškai skiriasi. Kai kurios moterys priauga svorio tik pilvo srityje, o kitos pastebi, kad nauji kilogramai pasiskirsto visame kūne. Laimei, šiuo atveju galima rinktis įvairius plius dydžio ir oversized stiliaus drabužius. Jums patiks patogus megztinis, jei siekiate vizualiai subalansuoti kūno proporcijas. Be to, įsitikinkite, kad viršutinis drabužis atitinka Jūsų pečius, kaip, pavyzdžiui, šis produktas. Tai prisideda prie silueto išryškino.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.