PajūrysRenginiai

JŪROS šventė programa vaikams ir šeimoms

2021-07-21 — Goda Leo0

main

PajūrysRenginiai

JŪROS šventė programa vaikams ir šeimoms

2021-07-21 — Goda Leo0

Jau šį savaitgalį vienas tradiciškiausių vasaros renginių – JŪROS šventė Klaipėdoje! Pramogų ir linksmybių ten su kaupu, visiems ir visokio amžiaus – visą programą rasite ČIA, o mes dalijamės vaikams ir šeimoms skirtais renginiais, kurie vyks liepos 23-25 dienomis!

PENKTADIENĮ – SEKMADIENĮ

 • 11.00- 20.00 Aikštė prie burlaivio „Meridianas“

„LIETUVOS GELEŽINKELIAI“ KVIEČIA SUSIPAŽINTI. „Lietuvos geležinkeliai“ paviljonas Jūros šventėje – apie tvarų transportą ir žaliąjį kursą! Paviljone įsikurs interaktyvus stendas „Kuri transporto priemonė žaliausia“. Stende interaktyviai galėsite stebėti, kiek CO2 išmeta kiekviena transporto priemonė.

 

 • 12.00 – 01.00 Biržos tiltas

„ETNA“ DOVANA JŪROS ŠVENTEI – FONTANAS ,,VANDENS ARKA“. Karštą vasaros dieną tai taps tikra atgaiva ir netikėtumu įprastame miesto fone, o sutemus žavės šviesomis.

 • 15.00 – 20.00 Turgaus g. 7 prie Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro

TURIZMO GATVĖ. Susipažinkite su atostogų kryptimis Lietuvoje: čia šeimininkaus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Vilniaus, Šiaulių, Plungės, Mažeikių, Kėdainių, Alytaus, Lazdijų, Druskininkų, Ignalinos, Marijampolės, Klaipėdos regiono ir kitų šalies miestų.

 • 12.00 – 20.00 Priešpilio g. (prie kelio į Kruizinių laivų terminalą)

KLAIPĖDOS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO VALDYBA kviečia susitikimui „Mūsų tikslas – Jūsų saugumas“. Pareigūnai pristatys tarnybos veiklą, ugniagesio gelbėtojo profesiją, demonstruos įspūdingą gaisrų gesinimo ir gelbėjimo techniką, įrangą bei jos galimybes. Patars ir papasakos kaip išvengti nelaimių, apsaugoti namus nuo gaisro, atsakys į rūpimus klausimus.

PENKTADIENIS

 • 18.00 Nuo Universiteto al. iki Kruizinių laivų terminalo

VĮ KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJA pristato: DIDŽIOJI JŪROS ŠVENTĖS EISENA! Maršrutas: startas – Universiteto alėja, einama Herkaus Manto g., Naujojo Sodo g., Naująja Uosto g., Pilies tiltas, Pilies g. iki Kruizinių laivų terminalo. Eisenos dalyvių pristatymas už Pilies tilto. Eisena transliuojama tiesiogiai socialiniame tinkle „Facebook“ #KlaipedosSventes.

 • 19.00 – 21.00 Danės upė, kyla Pilies tiltas

DANGĖS FLOTILĖ. Tradicinių ir istorinių laivų parado „Dangės flotilė“ sutiktuvės ir pasveikinimas Danėje. Tema – „Sielą – jūrai!“

 • 20.00 – 21.00 Danės upė

DANGĖS FLOTILĖ. Pasiilgto miesto istorijos nuo vandens – tradicinio medinio burinio laivyno herojų istorijos ir laivų lankymas.

ŠEŠTADIENIS

 • 11.00 – 19.00 Danės upė, atkarpa nuo Irklavimo centro iki Biržos tilto

DRAKONŲ LENKTYNĖS DANĖJE. Azartiškos drakonų valčių varžybos dėl KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJOS TAURĖS. Nugalėtojų apdovanojimas pasibaigus varžyboms.

 • 12.00 – 20.00 Burlaivių gamyba Dienovidžio aikštė

VAIKŲ MIESTO ISTORIJOS. Muzikos ir žaidimų apsuptyje vaikai kviečiami piešti savo miestą, kurti nuotaikingas jo istorijas. Smagios, azartiškos, spalvingos, išradingos veiklos lauks visą dieną. Už VAIKŲ ERDVĘ dėkojame UAB „BNTP“ ir UAB „Regseda“. 12.00 Piešiame senojo miesto istoriją ant kartoninių namelių 14.00 Didžiosios dviračių, paspirtukų ir balastinių dviračių estafetės – slalomas. Turite savo dviratukus ar dviračius – pasiimkite kartu, o jei ne – juos parūpinsime mes 15.00-16.00 Mankšta kartu su šokių studijomis 17.00

 • 12.00– 18.00 Turgaus ir Sukilėlių g. sankirta

TEATRINIO VEIKSMO GATVĖ 12.00 Stalo teatras, spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ Stalo teatras visus kviečia prie stalo paragauti senovės lietuvių papročių, paskanauti gyvai atliekamų smuiko melodijų ir tikrų pyragėlių – teatre iškeptų. 14.00 Vėjų teatras, spektaklis „Apie žuvis, ausis ir mamą“ Aktoriai Pijus ir Martyna spektaklyje pasakoja istoriją ir gyvai atlieka pačių kurtą muziką pianinu, gitara bei kitais smulkiais perkusiniais instrumentais bei dainas, sukurtas pagal Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščius vaikams. Ritmas ir muzika – ypač svarbūs vaikų lavinimui. Mažieji čia galės ne tik klausyti, bet ir kartu judėti, o nesudėtingi tekstai įsimins ilgam ir švilpaus galvose dar ne vieną dieną. 17.00 Teatras „Atviras ratas“, projektas „Upinės. Poezijos ir muzikos vakaras“ Juditos Vaičiūnaitės, Indrės Valantinaitės eilėraščiai ir senosios liaudies dainos, sutartinės ir melodijos. „Upinės“ – trijų moterų balsai, jų individualumas ir susiliejimas poezijoje ir muzikoje bandant sukurti tekantį atvirą pokalbį žmogaus, gamtos, istorijos ir šiandienos tema.

 • 12.00 – 14.00 Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija Žvejų g. 1 / Tiltų g. 2,  lauke

Edukacinis užsiėmimas vaikams – teatro kaukių jūrine tematika gamyba, piešimas ant kūno vaikams „Jūrinės fantastinės būtybės“. Priemonės suteikiamos vietoje.

 • 14.00 – 16.00 Jono kalnelio sala

„INDORAMA VENTURES“ PRISTATO: KINAS PO ATVIRU DANGUMI Jūros šventė į miestą grąžina pasiilgtas veiklas, tarp kurių – jaukios kino popietės ir vakarai. Atraskite geriausius „Kino pavasario“ filmus! 14.00 Vampyriukas (rež. Joann Sfar, 85 min., įgarsinta lietuviškai) 16.00 Aš esu Greta (rež. Nathan Grossman, 97 min., N-7, įgarsinta lietuviškai)

 • 14.00 – 17.00 Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija

Edukacinis užsiėmimas „Šilko vėjas“. Dailininkų ir miestelėnų bendras tapymo ant šilko procesas, jūrine tematika. Spalvotas sveikinimas Klaipėdai. Renginys šeimai.

 • 16.00 – 18.00 Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija Žvejų g. 1 / Tiltų g. 2, lauke

Keramikos edukacinis užsiėmimas „Jūros objektas“. Nemokamas renginys šeimai. Visos priemonės suteikiamos vietoje.

 • 17.00 Danės upė, prie skulptūros „Žvejys“

DANGĖS FLOTILĖ. Tradicinių ir istorinių laivų parado „Dangės flotilė“ įgulų pristatymas „Bures – vėjui!“ Danės krantinėje, prie skulptūros „Žvejys“.

SEKMADIENIS

 • 11.00 – 15.00 Dienovidžio aikštė

VAIKŲ MIESTO ISTORIJOS. Muzikos ir žaidimų apsuptyje vaikai kviečiami piešti savo miestą, kurti nuotaikingas jo istorijas. Smagios, azartiškos, spalvingos, išradingos veiklos lauks visą dieną. Už VAIKŲ ERDVĘ dėkojame UAB „BNTP“ ir UAB „Regseda“. 11.00 Ryto mankšta su personažais 12.00 Piešiame senojo miesto istoriją. Popierinių namelių miestas ir jo gatvės, šviesoforai, upės ir laivai lauks vaikų – mažųjų dailininkų, kurie miestui įkvėptų spalvas ir gyvybę 14.00 Maudynės putų baseine

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.