Blogas

“Atradimai Alytuje”: remontų pasaulyjeeeee!

2021-07-22 — Goda Leo0

main

Blogas

“Atradimai Alytuje”: remontų pasaulyjeeeee!

2021-07-22 — Goda Leo0

Taip taip, didingai pradėtas projektas apie mūsų šeimos atradimus būsimame mūsų mieste Alytuje, šiek tiek apstojo, nes atradimus pakeitė praradimai. Tiksliau, persikraustymai – atsisveikinome su Vilniaus senamiesčiu ir laikinai sustojome prie Kauno marių, kur turime sodą. Rodos, tik trumpam, kol meistreliai padažys, padaužys, patvarkys, bet dabar jau jaučiu rugsėjo pirmąją alsuojančią į nugarą ir suprantu, kad persikraustyt reikia ASAP.

Todėl šįkart ne atradimais Alytuje, bet atradimais remonte (tiesa, jie juk irgi vyksta Alytuje).

 

1. Atradimas – “Mes tik vos vos…”

Pirma, planas buvo “čia padažysim, “čia vos vos atnaujingsim”. Baigėsi sienų griovimais, elektros pervedžiojimais ir santechnikos keitimu. Pasirodo, visiems taip yra ir kol su tuo nesusiduri, manai, kad tau pavyks kitaip. Nepavyks. Jei planuoji gyventi ilgiau nei pusmetį, norisi padaryti iškart gerai ir pamiršti tą remonto siaubą.

2. Atradimas “Šitie tai tikrai nepaves”

Mūsų remontu rūpinasi draugų išbandytas, labiausiai išrekomenduotas rangovas ir ką? Turim ką turim, įsikraustyti turėjome birželio pabaigoje, na, vėliausiai, liepos viduryje. Dabar laikau čiurikus dėl rugpjūčio antros pusės. Pradedantiems remontus auksinis patarimas – skambinti arba užvažiuoti pas meistrus reikia KASDIEN, kol tavęs ten nebus balsu ar fiziškai, niekas nejudės.

3. Atradimas “Mums nieko mandro nereikia”

Biudžetas ribotas, rūmuose negyvenę ir tikrai norėme tik kažko paprasto, minimalaus, tvarkingo. Rezultate, kranus voniai rinkau dvi savaites. Plytelių rinka mane sužlugdė savo tūkstančiais pasirinkimų tarp kurių buvo a) arba labai brangu b) arba labai baisu. Tarpinį variantą rasti buvo iššūkis. Tad net nenorint jokių dizainų, išrinkti reikiamas apdailos medžiagas ar interjero daiktus, yra nelengva.

Pašto dėžutė yra, galima kraustytis!

4. Atradimas “Snaigė ir verda, ir kepa”

Mums pasirodė baisiai konceptualu Alytuje pirkti SNAIGĖS šaldytuvą 🙂 Ir taip jo besidairant (yra labai labai gražūs, bet baisiai nepraktiški arba praktiški bet ne tokie gražūs) paaiškėjo, kad SNAIGĖ ne tik šaldo, bet ir kepa, verda (čia jų šūkis!). Dar nežinau ar tas atradimas bus sėkmingas (gal kas turite patirties???), bet greičiausiai pabandysime. Ne, SNIAGĖ nepirko reklamos ir jei turite pasiūlymų dėl buitinės technikos kitų – labai prašom, nes čia kaip su plytelėmis…

5. Atradimas “Bet jie tikrai iš Marso”

Gerai, nenoriu absoliutinti, kad visi, bet vyrai… Jie tikrai neskiria spalvų ir sunkiai vizualizuoja galvoje, ką pasakoji (nors, pala, jei pasakoji apie 90-60-90 tai jiems fantazijos užtenka???). Žodžiu, šie remontai skyrybomis nesibaigs, bet tikrai tikiu, kad tokių atvejų yra. Sakau: noriu “Olive” (alyvuogių) spalvos virtuvės. Kokios, klausia šeimos vyras, alyvinės, violetinės? Tai taip ir gyvename.

O kalbant apie Alytų atradome, kad vienas paplūdimys nuo namų bus 12 minučių, kitas – penkios. Ir kad prie namo svajoju apie gulintį policininką (kaip tas daiktas vadinasi oficialiai?), nes pasirodo išvažiavus iš Dainų slėnio reik lėkt šimtu…

Alytiškiams netrūksta humoro jausmo.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.