Žaidimai

Interaktyvūs žaidimai vaikams kompiuteriu kviečia atrasti senąjį Vilnių

2022-02-01 — Goda Leo0

main

Žaidimai

Interaktyvūs žaidimai vaikams kompiuteriu kviečia atrasti senąjį Vilnių

2022-02-01 — Goda Leo0

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus siekdamas su istorija ir menu supažindinti kuo jaunesnius esamus bei būsimus lankytojus yra sukūręs nuostabų projektą “Spalvink Vilnių”. Tiesa, gaila, kad apie jį tiek mažai kalbama, nes muziejus praėjusių metų pabaigoje pristatė jau ketvirtą šio projekto interaktyvią knygą-žaidimą.

Apie projektą “Spalvink Vilnių”

 

Keletą metų iš eilės Lietuvos nacionalinis dailės muziejus leidžia interaktyvių spalvinimo knygų seriją „Spalvink Vilnių“ apie Vilniaus įkūrimą, istoriją, vilniečių gyvenimą, kultūrą ir įdomybes. Šioje serijoje 2019–2020 m. pasirodė „Spalvink Vilnių. Miesto įkūrimas“, „Spalvink Vilnių. Miesto gyvenimas“, „Spalvink Vilnių. Pastatų istorijos“, o pačioje praeitų metų pabaigoje buvo išleista ketvirtoji „Spalvink Vilnių“ serijos knygutė – „Valdovų miestas“.

Knygutės viduje rasite atviruką, iš kurio patys galėsite pasidaryti savo giminės medį. Knygelę įsigyti galima https://shop.lndm.lt/ , el. paštu leidyba@lndm.lt arba užsukus į Vilniaus paveikslų galerijos knygynėlį (Didžioji g. 4, Vilnius).

Įvairūs žaidimai internete

O geriausia žinia ta, kad visas šis projektas yra nuostabiai išpildytas virtualioje erdvėje ir vaikai gali visa tai atlikti prie kompiuterio (ir, spėju, planšetinių kompiuterių) ekrano.

Knygų „Spalvink Vilnių“ serija atitikmenį internete rasite https://www.lndm.lt/spalvink-vilniu/. Čia galima ne tik rasti visų knygučių tekstus, vaizdus, bet ir:

  • juos spalvinti internetine spalvinimo programa,
  • dėlioti dėliones
  • žaisti atminties žaidimą,
  • interaktyviame žaidime „Valdovų miestas“ galima pasirinkti foną su Vilniaus vaizdu, jums patinkančias detales ir susikurti savo paveikslą.

Viskas veikia tikrai labai patogiai ir aiškiai, lengvai valdoma pelės paspaudimas, tad norėdami vaikams pasiūlyti kokybišką internetinį turinį, išbandykite šiuos virtualius “Spalvink Vilnių” žaidimus.

Knyga-žaidimas sukurta įgyvendinant projektą, kurį iš dalies parėmė Lietuvos kultūros taryba.

Dalinuosi keletu mūsų su vaikais pažaidimu. Kaip Jums Vytauto Didžiojo apranga? 🙂

Spalvinimo žaidimas
Dėlionė
Atminties žaidimas “Memory”
Galimybė susikurti savo paveikslą

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.