Lankytinos vietosLietuvoje

Energetikos ir technikos muziejus atveria duris: nauja erdvė vaikams ETM Vaikų stotelė

2021-04-05 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

Energetikos ir technikos muziejus atveria duris: nauja erdvė vaikams ETM Vaikų stotelė

2021-04-05 — Goda Leo0

Balandžio 10 dieną duris lankytojams ir vėl atveriantis Energetikos ir technikos muziejus pristato naują atvirą edukacinę erdvę, sukurtą specialiai patiems mažiausiems muziejaus gerbėjams – ETM Vaikų stotelę.

Spalvingi edukaciniai žaislai, magnetinės mozaikos, interaktyvios grindys, žinių dėžutės, papildytos edukaciniais filmukais – šias ir dar daugiau priemonių pasitelkta vaikų nuo 3 metų lavinimui ir pasaulio suvokimo ugdymui.

 

ETM Vaikų stotelėje mokytis žaidžiant kviečiami ne tik pavienių šeimų mažieji, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių ir pradinukų grupelės.

Joms muziejaus edukatoriai parengė net keturias naujas edukacines programas: „Diena elektrinėje“, „Eureka!“, „Kaip atsiranda spalvos?“ ir „Figūros aplink mus“. Edukacinių užsiėmimų metu vaikai žaisdami mokysis ne tik spalvingoje edukacinėje erdvėje, bet ir muziejaus ekspozicijoje.

APSILANKYMO INFORMACIJA

Paskutiniaisiais mėnesio sekmadieniais lankymas nemokamas!

Bilietų kainos:

  • suaugusiems – 7 EUR;
  • moksleiviams, studentams, senjorams – 3,5 EUR;
  • vaikams iki 6 m. – nemokamai.

Prieš atvykdami – užsiregistruokite. Registruojantis vietoje gali tekti palūkėti, jei tuo metu ekspozicijoje bus maksimalus skaičius lankytojų. Tikimės Jūsų supratingumo ir bendradarbiavimo užtikrinant saugias sąlygas kiekvienam besilankančiam muziejuje.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.