Lankytinos vietosLietuvoje

Druskininkai 2024: ką veikti čia visai šeimai?

2024-04-19 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

Druskininkai 2024: ką veikti čia visai šeimai?

2024-04-19 — Goda Leo0

Pavasariu alsuojantis kurortas ir atbundanti gamta kviečia Jus atvykti į Druskininkus ir pasimėgauti čia gamtos teikiamais malonumais, pasisveikatinti tiek gausybėje miesto sanatorijų, tiek pasidžiaugti grynu, eterinių aliejų pripildytu oru. Čia veiklos visada atsiras tiek suaugusiems, tiek mažiesiems kurorto svečiams. Miestas gali pasiūlyti veiklų įvairios amžiaus grupės ir skirtingų pomėgių turintiems vaikams.

MAŽYLIAMS

 

Vieniems mažiausių miesto lankytojų Druskininkai siūlo apsilankymą šeimos pramogų parke „O Kas Čia?“. Tai didžiulė erdvė, kurioje kiekvienas ras sau patinkantį užsiėmimą – pradedant baltuoju kanjonu, piratų sala ir baigiant laipynėmis ar ramybės oaze.

O kas čia?

SMALSUČIAMS

Patys smalsiausi yra kviečiami į miško muziejų „Girios aidas“. Tai puiki vieta supažindinti vaikus su paukščiais, vabzdžiais, gyvūnais ir Dzūkijos gamta. Čia dažnai eksponuojamos keramikos, gintaro darbų, drožybos ir kitos parodos, o taip pat mažieji gali susipažinti su muziejuje įrengtais interaktyviais žaidimais.

Dar viena smagi edukacija vaikams vyksta kūrybos namuose „Druskos studija“. Čia vaikai paragaus unikalios Druskininkų druskos, sužinos apie miesto istoriją, lies druskų skulptūras ir pasigamins asmeninį suvenyrą. Juokas, improvizacijos ir gera nuotaika – garantuoti!

Pažinti miestą kviečia ir ekskursinis Druskininkų traukinukas, kuris aplanko gražiausias ir lankomiausias kurorto vietas. Tai dar vienas puikus būdas pažinti Druskininkus smagiai!

Universali kūrybinė erdvė, kurioje nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos – amatų centras „Menų kalvė“. Štai čia galima sudalyvauti kūrybinėje ir edukacinėje veikloje bei įsigyti rankų darbo gaminių ir autorinių meno kūrinių. Būtina išankstinė rezervacija į edukacijas!

Druskininkų miesto muziejus ir galerija visą šeimą kviečia pamatyti unikalią kurorto istorijos ekspoziciją gyvai. Suburkite vos 5 asmenų grupę ir išbandykite unikalias muziejaus rengiamas edukacijas. Kai apsilankysite viloje „Linksma“ įsikūrusiame muziejuje, nepraleiskite progos palypėti aukščiau į pastato bokštelį ir pasigrožėti unikalia Druskininkų panorama.

GAMTOS MYLĖTOJAMS

Kaip žinoma, Druskininkuose gausu parkų. Džiaugiantis geru oru, daugiau nei 60km. dviračių takų, kviečiame pasimėgauti kurorto gamta, aplankyti įvairius lankytinus objektus ir praleisti pusdienį važinėjantis dviračiais ar paspirtukais kartu su savo mažiausiais šeimos nariais.

Besivažinėdami nepamirškite užsukti į Dineikos bei Vijūnėlės parkus, kuriuose rasite žaidimų aikšteles, sūpynes, čiuožyklas, batutus ir kitas pramogas. Taip pat mėgstantys sportuoti ir laiką leisti aktyviai, parkuose ras paplūdimio tinklinio, krepšinio aikšteles bei stalo teniso stalus.

Mėgstantiems pasivaikščiojimus – miestą patyrinėti kviečiame su patirčių žemėlapiu. Maršrutas sudarytas taip, kad mažųjų kojytės nenuvargtų ir galvelės nepaskaustų. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Dar viena puiki pramoga, mėgstantiems aktyvų poilsį – laipynės medžiuose. Kviečiami visi – maži ir dideli apsilankyti nuotykių parke „UNO PARK“, kur bandysite įveikti visas kliūtis, kylančias baimes ir pasimėgausite ekstremaliais pojūčiais kartu su visa šeima.

VANDENS PRAMOGŲ GERBĖJAMS

Mėgstantiems vandens pramogas, apsilankymas Druskininkų vandens parke „AQUA“, tikrai paliks nepamirštamų įspūdžių. Vaikų erdvėje – vaikams pritaikyta garinė pirtis, nusileidimo kalneliai, pėdas kutenantis smėlis bei artimos mineralizacijos Baltijos jūros vandeniui baseinas. Kitus vaikams pritaikytus baseinus ir vandens parkus Druskininkuose galima aplankyti ir sanatorijoje „Belorus“ bei sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“.

DRĄSUOLIAMS

Ar kada susimąstėte, kaip mažieji miesto svečiai jaustųsi, galėdami lakstyti lubomis? Ir kaip atrodytų pasaulis aukštyn kojomis? Užsukite į Druskininkuose esantį apverstą namą ir patirkite tai visi kartu!

Drąsiausiems šeimos nariams kurortas siūlo pramogą, kuri atvers Druskininkų panoramą iš paukščio skrydžio – kėlimąsi lynų keltuvu „Lynų kelias“. Grožintis pušų viršūnėmis bei Nemuno vingiais, nusikelsite į „Snow Areną“, kurioje mažieji galės ekstremaliai pasivažinėti kartingais „Snow Kart“ kartodrome.

Pats smagiausias ir brangiausias laikas yra praleistas drauge su visa šeima, o Druskininkai gali jums pasiūlyti gausybę įvairių pramogų ir veiklų laisvalaikiui kartu!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.