Lankytinos vietosUžsienyje

Didžiausias Rytų Europoje vandens parkas – Tatralandia

2018-07-05 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosUžsienyje

Didžiausias Rytų Europoje vandens parkas – Tatralandia

2018-07-05 — Goda Leo0

Iškart prisipažinsiu, vandens parke vaikščioti su telefonu man atrodo kvaila, tad blogui neturiu NĖ vienos savo nuotraukos. Viršelyje – iš vandens parko puslapio.

Kai keliauji po kalnus su vaikais (o net ir be jų) ir aplink yra net ne vienas ir ne du vandens parkai, jų neaplankyti – neįmanoma. Ilgai svarstėme kurį rinktis – populiariausią, didžiausią ir daugiausiai lankytojų nugultą „Tatralandia“ ar mažesnius, su mažiau žmonių, bet ir mažiau pramogų. Na, bet jeigu esam, tai reik bandyti maksimumą.

 

BILIETAI

Pirkome iš anksto su „GoPass“ kortele. Ją nemokamai galima užsisakyti (ir į namus atsiunčia) www.gopass.sk.

Perkant iš anksto kaina suaugusiems į vandens parką (be pirčių zonos) – 23 Eur. Vietoje – 27 Eur. Vaikams nuo 6 iki 12 metų 15-18 Eur.

Į patį parką piniginės neštis neverta – visur atsiskaitysite pridėję apyrankę, o vėliau išeidami susimokėsite.

PRAMOGOS

Lankėmės paskutinę dieną prieš vasaros sezono atidarymą (tai ir keliais eur bilietai buvo pigesni), tad neveikė viena lauko zona. Iš veikiančių buvo jūros vandens baseinai viduje, nardymo baseinas vaikams, kur dugne galima rasti įvairių ornamentų, akvariumuose pamatyti žuvis. Lauke buvo žvarboka ir apniukę, todėl labai gerai šildė terminis 40 laipsnių baseinas. Čiuožynių suskaičiavau dešimt – nuo malonių neekstremalams kaip aš iki visiškai siaubingų mėgstantiems pojūčius. Į daugelį čiuožynių leidžiami vaikai nuo 120 cm ūgio. Taip pat veikia vaikų baseinas, įvairūs sukūriniai/masažiniai reikalai.

MANO NUOMONĖ

Žmonių daug, bet praeinama. Eilėse prie čiuožynių reikia pastovėti nuo 3 iki 15 min., o po 16 val. žmonės visai prasisklaidė.

Pavalgyti galima vietinėse kavinėse, kur šiaip ir brangoka, ir nelabai skanu. Na, bet ne degustuoti ten ėjome 🙂

Vaikai buvo BEPROTIŠKAI laimingi, visiems viskas patiko, nebuvo nė vieno nusivylusio. Palyginti su lietuviškais? Nepalyginama, nes tikrai daug visko daugiau. Kaip tik „duris” turi atverti dar dvi beprotiškai aukštos čiuožyklos, jei išbandysite – parašykite atsiliepimą!

Daugiau info: https://www.tatralandia.sk/en/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.