Teatras

Birželio 12-13 d.: Kauno lėlių teatre – premjera

2020-06-09 — Goda Leo0

main

Teatras

Birželio 12-13 d.: Kauno lėlių teatre – premjera

2020-06-09 — Goda Leo0

Birželio 12 d. 17 val. ir 13 d. 12 val. Kauno valstybinis lėlių teatras pakvies žiūrovus į  paskutinę sezono premjerą, intriguojančiu pavadinimu „MŠ“, skirtą vaikams nuo 6 m. ir visai šeimai.

Kūrybinė pastatymo komanda  – autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas, dailininkė Giedrė Brazytė, kompozitorius Olegas Jerochinas, garso efektus kurianti „Aktida“, aktoriai: Mindaugas Černiauskas, Rokas Lažaunykas, Jolita Ross, Vigita Rudytė, Andrius Žiurauskas scenoje pasakos susipynusias vienišos mergaitės ir  beglobio šuns istorijas.

 

Pagrindiniai spektaklio personažai – suaugusiųjų abejingumą ir vienatvę išgyvenantis vaikas, ir žaisliuku tapęs nulėpausis šunelis, už nepaklusnumą išvežtas į miško gilumą.  Šilumos, supratimo ir atjautos  paieškos padeda pastatymo veikėjams atrasti vienam kitą ir išgyventi šaltame, abejingame ir racionaliame pasaulyje.

Nevengdami scenoje probleminių, skausmingų, tačiau itin aktualių temų, spektaklio  kūrėjai kvies vaikus ir suaugusiuosius kalbėtis apie pagarbą gyvybei, atjautą, dėmesingumą, ir tarpusavio santykius, apie gebėjimą mylėti ir prisiimti atsakomybę.

Bilietus galima įsigyti https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/vaikams-ir-jaunimui/premjera-m-sirdele-s-315060/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.