Teatras

Balandžio 7 – spektaklis „Ežiukas rūke”

2019-04-02 — Goda Leo0

main

Teatras

Balandžio 7 – spektaklis „Ežiukas rūke”

2019-04-02 — Goda Leo0

Alytaus miesto teatras gastroliuoja ir vilniečius kviečia į spektaklįvaikams pagal S. Kozlovo to paties pavadinimo knygą „Ežiukas rūke”.

S.Kozlovo apsakymai iki šiol žadina daugelio žmonių vaizduotę. Juose rašytojas sugebėjo pačia paprasčiausia forma prabilti apie sielos pajautas, savęs ir pasaulio suvokimą, bendravimo džiugesį ir nusiminimus.

 

Kozlovo temų įvairovė paskatino ir Alytaus miesto teatro kūrėjus savotiškiems eksperimentams. Spektaklis viso kūrybos proceso metu labai keitėsi. Pradžioje svarbiausias atrodė grėsmingas rūkas, po to atsirado kopėčios, kurios tarsi pakylėjo ežiuką virš nežinomybės, galiausiai įvyko transformacija su stebuklingais batais ir žvėreliai-vaikai ėmė žaisti.

Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš giluminių fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Ežiukas čia yra ne tiek pagrindinis personažas, kiek žaidimo objektas. Kitaip sakant, visi vaikai žaidžia Ežiuką, Ežiuką Rūke.

  • Režisierė: Andra Kavaliauskaitė
  • Dailininkė: Neringa Keršulytė
  • Režisierės asistentė: Alma Purvinytė
  • Vaidina: Erika Jasinskaitė–Salickienė, Eglė Juškaitė, Eglė Kordiukovaitė, Vaidas Praspaliauskas, Eugenijus Rakauskas, Vincas Vaičiulis

Bilieto kaina 7 €. Grupėms (10 asm. ) – 6 €, vaikų lydintys mokytojai įleidžiami nemokamai.

Bilietus platina tiketa.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.