KaunasRenginiai

Balandžio 17-tą Kaune – Roplių edukacija

2019-04-08 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Balandžio 17-tą Kaune – Roplių edukacija

2019-04-08 — Goda Leo0

Ar matėte kada Raudonausį vėžlį? Arba Kamberlendo raštuotuosius vėžliukus? Kukurūzinius žalčius? O Leopardinį eublefaro driežą? Ar teko tokį paliesti, paglostyti? Jei ne, tada kviečiame tai padaryti.

Balandžio 17 dieną „Žaidimų namas” Kauno raj. Ringauduose kviečia šeimas su vaikučiais į smagią edukaciją Žaidimų name, kurios metu Lietuvos zoologijos sodo edukologės vaikus supažindins su seniausiais pasaulio gyvūnais – ropliais. Diskusijos su klausytojais metu bus aptariami visų roplių panašumai ir skirtumai. Visas pasakojimas vaizdžiai iliustruojamas nuotraukomis ir įvairiais gyvūnų prižiūrėtojų surinktais eksponatais. Išmokę, kaip taisyklingai elgtis su ropliais, vaikai turės galimybę juos paglostyti savo rankutėmis. Edukacijos eigoje bus įminta juodojo maišo paslaptį. O pažinties su balinės vėžliukės „Akmenukės” metu išgirsite, su kokiomis grėsmėmis baliniai vėžliai susiduria laukinėje gamtoje ir kaip svarbu išsaugoti nykstančias gyvūnų rūšis.

 

Renkamos dvi grupės:

  • PIRMA: vaikučiai iki 4 m., kurie kviečiami atvykti nuo 10 val.
  • ANTRA: vaikučiai nuo 4 m. ir vyresni, kurių lauktume nuo 12 val.

Edukacijos trukmė: 45 min., prieš ją ir po jos vaikučiai galės pažaisti namelyje, o tėveliai atsigerti kavos ar arbatos. Viso renginio trukmė 1.30 min.

Kaina: 5 eur. asmeniui. Dalyvio mokestį prašysime pervesti į namelio banko sąskaitą.

Vietų skaičius labai ribotas. Registracija būtina. Norėdami užsiregistruoti parašykite žinutę Žaidimų namui https://www.facebook.com/Zaidimunamas/. Iki susitikimo! 🙂

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.