RenginiaiVilnius

Antakalnio žiemos mugėje – speciali programa vaikams

2017-12-06 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Antakalnio žiemos mugėje – speciali programa vaikams

2017-12-06 — Goda Leo0

Gruodžio 9 d., šeštadienį, Sapiegų parke vilniečių lauks trečius metus iš eilės rengiama Antakalnio žiemos mugė. Rankų darbo gaminius pristatys miesto menininkai ir amatininkai, vyks atskira vaikų darbų mugė bei speciali šventinė programa.

„Sapiegų parkas artėjant šv. Kalėdoms taps tikra traukos vieta miestiečiams ir ypač Antakalnio rajono gyventojams. Tai proga susipažinti su šiame rajone kuriančiais ir gyvenančiais žmonėmis, jaukioje atmosferoje pabendrauti su kaimynais, įsigyti originalių, rankų darbo kalėdinių dovanų“, – sako šventės organizatoriai, Sapiegų parke įsikūrusio bendruomenės centro „Miesto laboratorija“ savanoriai.

 

Šventės programa šiais metais vyks ir Antakalnio seniūnijos patalpose, kur Antakalnio Atviro jaunimo centro „Žalianamis“ savanoriai pakvies į jaunųjų antakalniečių koncertą, vyks įvairios dirbtuvėlės vaikams, jodinėjimas su arkliais ir pan.

Mugėje beveik 50 dalyvių pristatys savo kūrybos darbus, tarp kurių – kalėdiniai vainikai, autorinės keramikos kūriniai, interjero aksesuarai, papuošalai, žvakės, kalėdiniai žaislai, šilti drabužiai ir kt.

Lankytojų alkanų mugės rengėjai taip pat žada nepalikti – „Maisto laboratorijos“ kavinė kvies papietauti bendruomenės kavinėje, kur šalia erdvėje lankytojų lauks speciali vaikų darbelių mugė.

Bendruomenės edukacijos centre „Miesto laboratorija“ veiklas vysto aktyvūs ir kūrybiški rajono gyventojai. Šiuo metu centras organizuoja įvairias kūrybines ir ekologines dirbtuves, savo patalpose vysto hidroponinį daržą, duodantį derliaus ištisus metus.

„Kuriame socialiai atsaking ir gamtai draugišk bendruomens centr, kur kiekvienas norintis ras, kaip įdomiai praleisti laiką – paragauti čia pat užaugintos mėtų ir čiobrelių arbatos, daugiau sužinoti apie darnaus miesto idėjas, išmokti pasigaminti ar pasitaisyti buityje reikalingus daiktus iš jau nebenaudojamų senų. Nortume, kad šis centras tapt platforma, kuri vienyt aplinkai neabejingus Antakalnio ir viso Vilniaus miesto gyventojus, kur jie galt surasti atsakymus rpimus klausimus, gauti patarim ir pagalbos, keiiant miest ir ms rajon darni ir gamtai draugišk aplink“, – pasakoja organizatoriai.

Mugė vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val. Daugiau informacijos: http://bit.ly/2zSP0yv

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.