Lankytinos vietosLietuvoje

18 pramogų parkų šeimoms su vaikais visoje Lietuvoje

2022-07-19 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

18 pramogų parkų šeimoms su vaikais visoje Lietuvoje

2022-07-19 — Goda Leo0

Daugelis šeimų su vaikais vietoje varginančių ir tolimų kelionių į užsienį renkasi poilsį Lietuvoje. Dalijamės pramogų ir atrakcionų veikiančių grynam ore mūsų šalyje sąrašu. 

„Uno Park” 

Vienas seniausių laipynių parkų tinklas Lietuvoje veikiantis Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose. Tereikia atsiminti, kad pagrindinės trasos skirtos aukštesniems nei 145 cm vaikams, bet yra įrengtos specialios vaikiškos trasos, kurias, su tėvų pagalba, įveikti gali ir 4-6 metų vaikai. 

 

https://www.unoparks.lt

„BoomPark“

Žibininkuose, Kretingos rajone, šeimų laukia tikras vandens pramogų rojus su didžiuliais batutais ant žemės ir vandens, pripučiamų padangų nusileidimo takais ir dar daugybe kitų pramogų. Vienas bilietas galioja visoms pramogoms. 

https://boompark.lt

 Ąžuolynės nuotykių parkas

Netoli Aukštadvario, Ąžuolynės sodyboje veikia ir nuotykių parkas su šešiomis trąsomis ir skrydžiais virš ežerėlio ir šalia ąžuolo. Mažiausi lankytojai – nuo metro ūgio. 

http://www.azuolyne.lt/lt/azuolyne-pramogu-parkas

Belmonto nuotykių parkas

Belmonte, regioniniame parke šalia Vilnelės pakilus į kalną yra įsikūręs laipynių parkas su septyniomis trasomis ir pavėsinėmis šventėms. Mažiausi laipiotojai laukiami nuo 105 cm ūgio.

https://belmontonuotykiuparkas.lt

Labirintų parkas

Anykščių rajone įsikūręs parkas vaikus įtrauks pramogauti visą dieną – čia yra ne tik yra įvairių labirintų tiek lauke, tiek viduje, galima išbandyti įvairius atrakcionus, pasivažinėti traukinuku ar palaipioti voveriukų žaidimų aikštelėje. 

https://www.labirintu-parkas.lt

Kalitos kalnas

Vasaros rogučių trasa, nusileidimai pripučiamomis padangomis, virtuali realybė ir kitos pramogos laukia Anykščiuose. 

https://www.infoanyksciai.lt/kalitos-kalnas

Taurų nuotykių parkas

Tauragėje įsikūręs parkas kviečia ne tik išbandyti laipynes bet ir nusileisti pripučiamomis padangomis, užsukti į pilį, pernakvoti nameliuose medžiuose, o šio sezono naujiena – kilometro trasa pojūčiu taku, kuriuo basomis kojomis išbandysite 100 įvairių paviršių. 

http://www.tauruparkas.lt

Safari parkas

Anykščių rajone galima leistis į tikrą safarį – sėsti į visureigį ir iš arti pamatyti zebrus, kupranugarius ir daugybę kitų gyvūnų. O jei norisi dar pramogauti – šalia atsidarė 800 kv. m. batutų ir „Ninja“ parkas su įvairaus sunkumo trasomis. 

https://safariparkas.lt

Dino parkas

Klaipėdos rajone Radailiuose įsikūręs parkas garsus ne tik savo dinozaurų skulptūromis, bet ir daugybe pramogų bei atrakcionų vaikams. Visos pramogos įskaičiuotos į įėjimo kainą, o šiemet lankytojai kviečiami išbandyti 9D kiną, vandens dviračius ir naują laipynių parką. 

https://www.dino.lt

„Nuotykių slėnis“

Anykščių šilelyje įsikūręs parkas kviečia išbandyti laisvą kritimą (nuo 140 cm ūgio), skrydį per Šventosios upę ir palaipioti įvairaus sunkumo laipynių trasose. Mažųjų saugumui veikia trys trasos, kuriose gali laipioti žemesni nei 140 cm vaikai. 

https://www.nuotykiuslenis.lt

Tarzanija

Alytaus rajone įsikūręs laipynių parkas išsiskiria savo aukštingumu ir į Nemuną atsiveriančiais vaizdais. Mažesni gali dūkti vaikų trasose arba išbandyti nusileidimus pripučiamomis padangomis.

https://www.tarzanija.lt

„Minimelts“ parkas

Pačioje Klaipėdoje „duris“ atvėrė laipynių parkas ir vaikams, ir suaugusiems. Patys mažiausi gali dūkti uždaro tinklo labirinte, vyresni gali kopti į trasas kuriose laukia net važiavimas dviračiu ar riedlente, tarzano skrydžiai ar net automobilis medyje. 

https://www.minimeltsparkas.lt

Pramogų parkas „Miškas“

Žibininkuose, Kretingos rajone iškilo naujas nuotykių parkas, vaikus ir suaugusius kviečia į laipiojimą medžiuose įrengtomis trasomis. Parke rasite net 8 trasas, kurios patiks kone visų amžiaus grupių pramogautojams – žemiausias takas pakilęs vos 1 m. nuo žemės, tuo tarpu aukščiausias ir ekstremaliausia trasa iškilusi net 15 metrų aukštyje.

https://miskaspark.lt

„Stihl“ virvių parkas

Kazlų Rūdoje esančiame parke laukia 6 įvairaus sudėtingumo trasos su 80 užduočių, kuriose pasitikrinsi sumanumą, drąsą ir vikrumą.

http://www.stihlvirviuparkas.lt

Raubonių parkas

Pasvalio rajone anksčiau veikė mini zoologijos sodas, bet vietoje jo šiemet lankytojai su vaikais kviečiami užsukti į tris skirtus parkus, kurie užima 16 hektarų teritoriją – dinozaurų, atrakcionų parkus ir Tarzano taką. Žodžiu, pramogų tiek, kad užtruksite visą dieną. 

https://rauboniuparkas.lt

Kirkilų pramogų parkas

Biržų rajone galite apžiūrėti ne tik Kirkilų apžvalgos bokštą, bet užsukti į pramogų parką, kuriame šiemet vaikų laukia animaciniai herojai, gravitacinis namas, siaubo namas, triušių sala, iliuzijų tunelis ir kitos pramogos. 

https://www.kirkilupramoguparkas.lt

„TonyResort“ pramogų parkas

Anupriškių pušyne Trakų rajone įsikūręs ne tik viešbučių kompleksas, bet ir nuotykių parkas su penkiomis įvairaus lygio trasomis medžiuose. Norintys ekstremalių išbandymų galės skrieti 200 metrų ilgio skrydyje ar išbandyti „Žmogaus Voro“ trasą po kuria ištiestas tinklas. 

http://www.tonyresort.lt/lt/paslaugos/informacija/lipynes#ad-image-0

„Žuvėdra“ pramogų parkas

Vienintelis pramogų parkas Ignalinos rajone, kuris lankytojus sužavės ilgiausiu skrydžiu per Lietuvos ežerą – net 310 metrų į vieną pusę ir aukščiausias taškas šuoliui iš medžio- net 22 metrų aukštyje!

https://zuvedra.com/pramogu-parkas/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.